Elif 663. Bölüm Özeti 7 Şubat Çarşamba Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 663. Bölüm Özeti 7 Şubat Çarşamba Olacaklar ve Tüyoları

Kanal 7 nin ilgiyle takip edilen günlük dizisi Elif’te yeni bölüm heyecanı devam ediyor. Çarşamba günü yayınlanacak bolümde Melek kendisini saklayan kişi ile ilgili birşeyler hatırlar. Kendisini saklayan Yahya’nın adını hatırlamıştır. Yahya’yı tanıyan Veysel ise hemen harekte geçer. 7 Şubat Çarşamba günü yaianacaklara dair tüyoları Elif 663. Bölüm özetinde sizler için hazırladık.

Elif 663. Bölüm Tüyoları 7 Şubat Çariamba Olacaklar

Elif annesinin hayatta olduğunu bir türlü Süreyya ya inandıramaz. Kendi başına birşeyler yapmaya karar veren Elif annesini internette aramaya başlar. Bu sırada Süreyya Kerem’e olan hislerinin karşılığı olmadığını düşünerek vazgeçmeye karar verir.  Konaktan ayrılarak ev tutma kararı alan Süreyya beklemediği bir engelle karşılaşacaktır.

Öte yandan Melek kendisini eve kapatan adamın ismini hatırlar. Veysel Yahya’yı tanır ve Melek’in geçmişini aydınlatmak üzere Yahya’nın akrabası Leyla’nın yanına gider. Amacı Melek’in kaybolması ile ilgili Yahya’nın bir bağlantısı olup olmadığını öğrenmektir. Veysel’in amacına ulaşıp ulaşamayacağı merak konusudur.

Elif 663. Bölüm Özeti 7 Şubat Çarşamba Neler Yaşanacak Fragmanı (1 Yorum)