Elif 662. Bölüm Özeti 6 Şubat Salı Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 662. Bölüm Özeti 6 Şubat Salı Olacaklar ve Tüyoları

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te heyecanlı olduğu kadar duygusal sahnelerin de yaşanacağı bir haftadayız. Tülay ve Veysel Melek’in yaşadıklarının iç yüzünü anlamak adına Melek’e sorular sormaya başlarlar. Elif ise sonunda Süreyya’ya annesini televizyonda gördüğünü anlatır.

Elif 662. Bölüm Tüyoları 6 Şubat Salı Olacaklar

Tülay ve Veysel yıllarıdır öldüğü sanılan Melek’in nerede nasıl kiminle yaşadığını öğrenmek üzere Melek’i soru yağmuruna tutarlar. Veysel kimin ve niçin Melek’e bunun yapıldığını çok merak etmektedir ve öğrenmek için elinden geleni yapar.

Öte yandan konakta Elif Süreyya ile konuşur. Annesinin yaşadığını ve onu televizyonda gördüğünü açıklar. Bunu öğrenen Süreyya Yıldız’ı sorguya çeker ve Elif ile ilgili herşeyi sorar. Kerem ise Süreyya’nın konakta olmasından dolayı mutludur. Şimdilik kendine bile söyleyemese de Süreyya ya karşı birşeyler hissetmeye başlamıştır.

Elif 662. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 769. Bölüm Özeti 4 Ekim Perşembe Fragmanı

Elif 662. Bölüm Özeti 6 Şubat Salı Neler Yaşanacak Fragmanı (2 Yorum)

  1. Rehangerigelsinkeremmeherşeyianlatsınöğrensin öğretmen de emirhanıyanlızbırakmasın evinegitsin içidekidüşünceleriatsınbilsinki melek misafir onlarda emirhagilde

  2. REYHAN ARTIK GERİ DÖNSÜN DİZİSİYE PARLAYLA HÜMEYRA REYHAN HAKKINDA KONUSURKEN KEREM HERŞEYİ DUYSUN ÖGRENSİN ARTIK GERCEKLERİ REYHAN NEDEN AYRILDIGINI KONAKTAN KEREM REYHANI GERİ GETİRSİN KEREM REYHANI UNUTMASIN HALA ONU SEVSİN VİLDAN MAŞİDEYE KÖTÜLÜK YAPMASN ARTIK RANA TARIKTAN İNTİKAMINI ALSIN HÜMEYRAYLA TARIGIN ARALARI AÇILSIN ARTIK KEREM TARIGIN YAPTIĞI PİSLİKLERİ GÖRSÜN ARTIK VİLDAN ELİFİ JÜLÜDENİN YANINA GÖTÜRSÜN ELİFLE İNCİ BİRBİRLRERİNİ GÖRSÜNLER ARTIK REYHAN DİZİYE GERİ DÖNSÜN ARTIK