Elif 653. Bölüm Özeti 24 Ocak Çarşamba Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 653. Bölüm Özeti ve Tüyoları 24 Ocak Çarşamba Neler Olacak ?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisinde hafta ortasında da heyecan sürüyor.Melek’i gören inci buna kimseyi inanadıramamaktadır.  Fenalaşan Macide’nin ise neden fenalaştığı merak konusu olmuştur. 24 ocak Çarşamba günü yaşanacakları Elif 653. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 653. Bölüm Tüyoları 24 Ocak Çarşamba Yaşanacaklar

Hafızası yerinde olmayan Melek için Jülide’nin endişesi sürmektedir. melek2in geçmişine dair birşeyler öğrenmek isteyen Jülide onun yaşadığı mahalleyi ziyaret etmeye karar verir. İnci Melek’i gördüğünü kimseye inandıramaz. Tülay o kazada Melek’in yaşamını yitirdiğini İnci’ye açıklamayı başaramadığı için sıkıntı yaşayacaktır.

Bu sırada Tarık Vildan’ı yanına çağırarak zehiri Macide’ye içirip içirmediğini sorar. Vildan ilaçları verdiğini söyler. Tarık bu cevaptan memnun kalır. Kendisini iyi hissetmeyen Macide odasına çekilmiştir. Herkes Macide için endişelenmektedir. Tarık ise bu durumdan hoşnuttur.

Elif 653. Bölüm Özeti 24 Ocak Çarşamba Neler Yaşanacak Fragmanı (5 Yorum)

  1. Arkadaslar yorumlar sadece kendi lehine gelenler buraya cikiyor gelmeyenler cikmiyor dikkatinizi cekerim

  2. Macide hanim ölsün melekle elifte ölsün iyilerin hepsi ölsün kötüler kazansin zaten bu dizide iyilik gecmiyor hep kötülük fesatlik sacma hepsi böyle dizimi olur dizi degil resmen izleyiciyi enayi yerine koymak ve diziyi 10 sene daha uzatmak final asla yapmaz bizim gibi enayi izleyici olduktan sonra ne melek klzi elife kavusur sacma sapan dizi benden size yorum yok bir daha yorum yapip reyting almasiniz insallah Kanal 7 bende asla izlenilmecek nokta…………..