Elif 652. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 652. Bölüm Özeti ve Tüyoları 23 Ocak Salı Neler Olacak ?

Sevilen günlük dizi Elif’te Salı günü ilginç olaylar yaşanacak. İnci en sonunda Melek’i görüyor. Sonrasında yaşanacaklar ise büyük merak konusu. Elif 23 ocak Salı günü yaşanacak olan olayları Elif 652. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 652. Bölüm Tüyoları 23 Ocak Salı Yaşanacaklar

Melek Elif’i aramak üzere dışarı çıkmıştır. Bu sırada İnci Melek’i görecektir. Gördüğü karşısında şok olan İnci hemen Tülay’ın yanına koşar. Tülay’a yaşadıklarını anlatsa da Melek’in yaşadığına Tülay’ı inandıramaz. Melek’in ruh sağlığının iyi olmaması nedeni ile Jülide tedirgin olamaya başlamıştır. Hem Melek’i hemde ailesini korumak isteyen Jülide çözüm yolu bulmaya çalışır.

Bu sırada Tarık Macide ve Mustafa’nın  Melek ile ilgili öğrendikleri bilgilere ulaşır. Artık Macide Tarık için çok daha büyük bir tehlike haline gelmiştir. Zehir’i vermesi içn Vildan’a baskıyı iyice artırır. Vildan’ın ne kadar direnebileceği merak konusudur. Kendini iyi hissetmeyen Macide odasına çekilir. Herkes endişe duyarken Tarık bu durumdan memnundur. Hemen bu fırsatı kullanması için Vildan’a talimat verir.

Elif 652. Bölüm Tüyoları’nı silerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi haftalar…

 

Elif 652. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı Neler Yaşanacak Fragmanı (4 Yorum)

  1. EVET YA GÜZELİM DİZİSYI MAHFETTİLER ARTIK KEREM REYHANI DÜSÜNSÜN ARTIK KEREM REYHANI BULSUN ARTIK KEREM REYHANA ASIK OLSUN ARTIK VİLDAN MAŞİDE KÖTÜLÜK YAPMASIN ARTIK KÖTÜLÜGÜ TARIĞA YAPSIN CÜNKÜ ONA YAKIŞIYOR KÖTÜLÜK REYHAN DİZİYE DÖNSÜN ARTIK

  2. Bu nasil bir dizisi ya bir insani bukadarmi zeyirlemek kokay nasil bir dizi bu ya vildan yedigi yeri bilmiyormu bir dusman bike biyle bir sey yapmaz vikdan biyle bur sey yapmasin maside hanima bir sey olmasin rana hanim konaga gelsin artik humeyra hanim kulagindaki gorsun ve ona tehtit etsin tariga iyice ranadan kirksun artik kwrem reyhani bulsun artik melek tulayin yaninda yasasin artik vildan kitu bir sey yapmasin maside hanima kotuluk yapmasin vildan tariga yapsin kotuluk kerem reyhani dusundun artik kerem gercekleri ogrensin artik parlayla humayranin konustuklarini duysun artik masideye kitu bursey olmasin iyiler kazansin artik ya hep mi kotuler kazanacak birazda iyiler kazansin artik gercekten iyice sacmaladilar artik dizisiyi guzelim diziyi mahfettiler reyhan la kerem birbirlerine daha cok yakusiyorlar kerem reyhana adik olsun artik reyhan artik diziye geri donsun artik

  3. Eğer vildan macideyi öldürürse bu dizi izlenmez artık öyle bişey yaparsa vildan da manyağın tekidir