Elif 651. Bölüm Özeti 22 Ocak Pazartesi Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 651. Bölüm Özeti ve Tüyoları 22 Ocak Pazartesi Neler Olacak ?

Günlük Dizi Elif Kanal 7 ekranlarında ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yeni haftada da çok önemli olaylar izleyici ile buluşmaya devam edecek. Özellikle Macide’nin Melek’i bulup bulamayacağı büyük merak konusu olmuş durumda. Haftanın ilk günü yaşanacakları Elif 651. Bölüm ÖZeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 651. Bölüm Tüyoları 22 Ocak Pazartesi Yaşanacaklar

Emirhan’ı bırakmak üzere Tülay Jülide’nin evine gider. Hiç tanımadığı birini bırakacağı için Jülide , Tülay’ın bu işe bozulacağını düşünmektedir bu nedenle Melek konusunu açmaz. Jülide Melek’e iyi bakmak için elinden geleni yapmaktadır. Melek ise evde fazlalık olduğunu hissetmektedir.

elif

Bu sırada Mustafa araştırmalar neticesinde Melek2in ölüm belgesinin düzmece olduğunu öğrenmiştir ve bunu Macideye’de söyler. Mustafa’nın anlatacakları Macide’yi adeta şaşkına çevirecektir. Ondan kurtulmak için gözünü karartmış olan Tarık ise zehiri Macide’ye içirmesi için Vildan’a baskısını sürdürecektir.

Elif 651. Bölümde Yaşanacaklar ve Tüyoları sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayınız.

Elif 651. Bölüm Özeti 22 Ocak Pazartesi Neler Yaşanacak Fragmanı (1 Yorum)

  1. ARTIK MELEK TÜLAYLA BİRLİKTE YAŞASIN ARTIK VİLDAN MAŞİDE HANIMA ZARAR VERMESİN TARIGIN BÜTÜN PİSLİKLERİ CIKSIN ARTIK KEREM REYHANI GERİ GETİRSİN ARTIK REYHAN DİZİSYE GERİ DÖNSÜN VİLDAN TARIĞIN ISTEKLERNI YAPMASIN