Elif 650. Bölüm Özeti 19 Ocak Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 650. Bölüm Özeti ve Tüyoları 19 Ocak Cuma Neler Olacak ?

Kanal 7’nin günlük dizisi Elifte hafta finaline gelirken heyecen devam ediyor. Bu bölümde Melek Jülide’nin evine taşınacak. Haftanın son gününde yaşanacaklara dair tüyoları Elif 650. Bölüm özetinde sizler için hazırladık. 

elif 650 tarık

Elif 650. Bölüm Tüyoları 19 Ocak Cuma Yaşanacaklar

Melek’in yaşadığı ev için çıkan ıkım kararının ardından ortada kalan Melek Jülide’nin yardımı ile kurtulur. Acaba Tülay ve Melek’in yolları kesişecek midir ? Macide’yi zehirlemesi için Vilan’ı ikna etmeye çalışan Tarık Vildan’ın direnmesi ile karşılaşır. Melek kızına kavuşmanın hayali ile yaşarken evi kaçak olduğu gerekçesi ile yıkılır.

elif 650. bolum özeti kerem

Yalnız ve evsiz bir şekilde sokakta kalan Melek’in imdadına Jülide yetişir. Melek’e yardım etmek isteyen Jülide onu evine alır. Jülide ile birlikte yaşamaya başlayan Melek , Tülay ve Veysel’e de çok yaklaşmıştır. Zira artık onların komşusudur. Tülay ve İnci Emirhan’ı bırakmak üzere Melek’in kaldığı eve gelir. Tülay ile Melek’in karşılaşıp karşılaşmayacağı merak konusudur.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 595. - 596. Bölüm Özeti 6-7 Kasım Fragmanı

Elif 650. Bölüm Özeti 19 Ocak Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı (7 Yorum)

  1. Yaw neden hepiniz reyhan diyorsunuz konu elif reyhan degil elifin bitmez tükenmez cikesi son bulsun yeterin ya insaf bu dizi hicmi ilerlemez hep eskileri hatirlatir kötüler kazanir demekki bizler hepimiz kötü olalim bu dünyada cünkü sürekli kötüler kazaniyor iyiler kaybediyor final yapin elif annesine kavussun ve Selim zeynep aliye hanimada kavussun diziyi ordan alip buraya geciriyorsunuz reyting olsun diye ayni seyleri tekrarlayip kötülük ve kacirmak dahada uzasin dizi diye biktirdiniz final yapin uzatmayin herkezin pisikolojisi bozuldu yakinda tüm izleyicilerinizi kacircaniz sizede bu yakisir aslinda

  2. ARTIK MELEK LE TÜLAY BİRBİRLERİNİ GÖRSÜNLER ARTIK KEREM REYHANI BIRAKMASIN KEREM REYHANA GÜN GİTTİKÇE DAHA COK BAĞLANSIN ARTIK KEREM REYHANA AŞIK OLSUN ARTIK VİLDAN MAİŞİDE HANIMA KÖTÜLÜK YAPMASIN ARTIK TARIGIN PİSLİKLERİ ORTAYA CIKSIN ARTIK RANA HANIM HUMEYYENIN KULAGINDAKİ KÜPELERİ GÖRSUN TARIK TAN İNTİKAMINI ALSIN RANA HANIM REYHAN DİZİSİYE GERİ DÖNSÜN ARTIK ONSUZ DİZSİNİN TADI YOK KEREM REYHANA AŞIK OLSUN