Elif 641. Bölüm Özeti 8 Ocak Pazartesi Yaşanacaklar Fragmanı

Elif 641. Bölüm Özeti 8 Ocak Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Elif’te heyecan sürüyor. Elif 641. Bölüm özetinde yaşanacaklar ve 8 Ocak tarihinde neler olacağını sizler için derledik.

Elif 641. Bölüm Tüyoları 8 Ocak’ta Neler Olacak ?

Uzunca bir süredir gelmesi için hazırlıklar yapılan Süreyya sonunda konağa gelir. Yıllardır görmediği Süreyya’yı karşısında bulan Kerem adeta şoktadır. Ayrıca Süreyya’nın gelişi Parla’nın Kerem ile  ilgili hayallerini daha da zora sokacaktır.

Öte yandan Tarık ile çalıştığını söyleyen ve bu nedenle aileyi ziyaret ettiğini söyleyen Rana Hümeyra’nın gözüne girmeyi başaracaktır. Rana’nın hareketi sonrası Tarık’ın eli kolu bağlanacaktır. Rana Tarık’ın üzerine gidere sıkıştırmayı sürdürecektir.Melek ortaya çıktığında ise Tarık’ın ne yapacağı merak konusudur.

 

Elif 641. Bölüm Özeti 8 Ocak Pazartesi Yaşanacaklar Fragmanı (9 Yorum)

  1. BU DİZİDE HERKES SEVGİLİ BULUYON OLUYOR ALDATAN HANGİSİ TÜN İNSANLARA ÖRNEK GÖSTER YOLAR COCUKLARMİZA YENİ KIZ GELDİ KEREM AŞIK OLUYO EEE REYHANI BUKADAR ÇABUK UNUTULDU BU AŞK DEDİNİZ ÇOCUK OYUNCAĞIMİ SİZCE

  2. Iıiigggggg sureyya cok kotu oynuyoooo.zaten kerem e asik olarak diziye girmis.ne bakisti o oyle.

  3. Dizi konu itibariyle biraz garip hal aldi.elif kocaman kiz herseyin farkinda ve durumunu anlatabilir.tarik evin damadi ve macide hanimdan once herseyi ogrniyor.o kadar adamlarina arastirtiyor ama nafile.azicik saf ayagina yatiyolar.azicik surukleyici olsun eksşin şamata girgir olsun eglence olsun.biraz bizi gulumsetin.bunun icin reyhan gelmeli ki ozlu sozler soylemeli.

  4. Yaa benim üzüldüğüm reyhan ‘nin gitmesi ve onun yerine süreyya ‘nın gelmesini hiç sevmedim dunydugumaa göre kerem ve süreyya aşk yaşayacaklar filmde ben reyhan ‘nin gelmesini istiyorum yoksa retigleriniz duseçek ben reyhan için izliyordum

  5. Örnek göster insanlara karisini
    ALDATIUOR HÜMEYRA HAİMDA UYUYOR HİÇMI BİŞEYLER HİSSETMİYOSUN ALOOOO UYAN HUMMEYRA