Elif 638. Bölüm Özeti 3 Ocak Çarşamba Fragmanı Tüyoları

Elif 638. Bölüm Özeti ve Tanıtımı Fragmanı

Kanal 7 de yayınlanan günlük diziz Elif yeni yılada heyecanlı bölümlerle başlangıç yaptı. Annesi bulma derdinceki Elif önce evden kaçtı fakat gittiği polis karakolunda umduğunu bulamayınca eve Vildan’ın yanına  dönmek zorunda kaldı. Tarık’ın başarısız planının ardından sa Vildan ve Elif birlikte konağa dönerler. Tarık’ı ise kötü sürprizler bekler.

Elif Dizisi Elif Karakolda Polis ile Konuşuyor

Elif 638. Bölümde Yaşanacaklar ve Tüyoları

Tarık’ın kendilerini yurt  dışına kaçırma planını öğrenen Vildan planı bozar. Tarık ise bu başarısızlığın ardından Vildan ve Elif’i konağa getirmeye mecbur kalacaktır. Vildan’ia uğraşan Tarık öte taraftan Macide’nin Melek’in mezarını açtıracağını öğrenir.

Zor durumda kalan Tarık’ın morali iyice bozulur ve Milano’daki şirket fuarına gitmemeye karar verir ve iptal eder. Planı bozulan Rana ise bu duruma çok sinirlenir. Tarık’tan intikam almaya karar veren Ranan’nın ne plan yapacağı ise merak konusudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 698. Bölüm Özeti 28 Mart Çarşamba Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 638. Bölüm Özeti 3 Ocak Çarşamba Fragmanı Tüyoları (7 Yorum)

 1. Meraba eyer bu hafta REYHAN gelmese reyhanla beraber reytinklerede gulegule deseniz iyi olur cunku reytinklerin artma nedeni sadecereyhan ve kerem askiydi eyer sureya ve ketem aski yaparsaniz bu dizi final yapmak zorunda kalacaksiniz anladiniz mi % 50 si reyhan hayrani ve reytinglerinisiniz cok yakinda buser herkese iyi gunler gulegule 🙂

 2. Monsieur et madame qui réalisez la série Elif, j”ai appris que la comédienne Cagla Simsek avait quitté la série ma question : POURQUOI, pouquoi avoir laissé partir une comédienne de talent???
  Depuis son départ la série a perdu de son interet et c’est vraiment dommage.
  Vous avez fait une belle bétise, car moi et beaucoup de nos connaissances ne arretons de regarder Elif.

 3. Please Reyhane can come back to Elif’s dizi.
  Without she , I thing me and my friends doesn’t follow this dizi.
  It’s so sad Mr Ozan and Mrs Betul it’s in your hands there many senarios possible to come back Reyhan in this dizi, please doing something…

 4. lütfen reyhan dönsün sorun sadece reyhanın okulumu yoksa başka bışeymı keremle ikisi bütünleşti artık yeni bir karektere negerek var yoksa

 5. Yaa hala reyhan diyorsunuz.reyhan yok sureyya var.anlamadiniz mi reyhanin yerini sureyya alacak.ben de reyhan donsun istiyorum.rolunu gercekten cok iyi ooynuyor.reyhan kendini bizlere cok sevdirdi.dizinin bir numarasi oldu.bunuda istemediler sanirim.

 6. Bence elif konağa döndü reyhan da döner artık konağa bu sefer kerem reyhana küserrr…