Elif 628. Bölüm Özeti 20 Aralık Çarşamba Fragmanı

Günlük dizi Elif’te heyecan sürüyor. Annesine gitgide yaklaşan Elif rüyalar görmeye devam etmektedir. Sürekli olarak annesinin yaşadığını ve ona kavuştuğunu hayal eder. Sonunda bu hayalleri gerçek olacaktır. Kazada öldüğü zannedilen Elif’in annesi Melek akıl sağlığı tam olarak yerinde olmasada uzaklarda biryerde zorluklar içinde yaşamaktadır ve hatırladığı tek şey kızıdır.

Hayatını çaresiz ve yorgun bir şekilde devam ettiren Meleği hayatta tuttan tek şey Elif’e kavuşma hayalidir. Sürekli Elifi düşünmekte ve ona kavuşmanın yollarını aramaktadır. Fakat geçmişe dair çok az şey hatırladığı için nasıl yapacağını nereden başlayacağını bilemektedir. Acaba Elif ve Melek kavuşabilecek midir?

Elif 626. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 730. Bölüm Özeti 11 Mayıs Cuma Tüyoları

Elif 628. Bölüm Özeti 20 Aralık Çarşamba Fragmanı (12 Yorum)

  1. Reyhan ve Kerem.Bu dizide onları çok sevdim.Murat Evgin * Nihan Akın okuduğu Allahım sana sığındım muzikini de dinliyorum

  2. Reyhan getdikden sonra filmin dadı duzu yox.Ben çok üzüldüm Reyhan saf bir kız Parla ise çok qıcıq

  3. Rehana haksızlık etiler onu lutfen geri filime verin o yla kerem cok guzel filimi yapıyor lar parla ve humeyranın suyu meydana cıksın yazık be kızı kovdular

  4. Bir şey dicem reyhan filime geri dönecek değil mi ben onu seviyirdum reyhan❤️Kerem sevdiği bölümler olucak mı onlar birbirine çok yakışıyorlar.