Elif 19 Aralık Özeti 427. bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının küçük bütçesi ile reyting rekorları kıran dizisi elif Dizibilgi.tv olarak bizim de dikkatimizi çekti ve Elif’in dizisini ziyaret ettik. Çok başarılı bir kadrosu olan Elif dizisi özetlerini de artık günlük olarak sizler ile paylaşacağız.

Elif Dizisi 19 Aralık Özeti

Yusuf’un içeri girdiği haberi onu suçlu zanneden Selim ve Melek’i çok rahatlar. Çevre de kimse Yusuf’un suçlu olduğuna inanmamaktadır. Elif ve İnci ise Yusuf’un hapse girdiğini bilmemektedir. Elif ve İnci’nin üzüleceğini bilen ev halk Elif ve İnci’ye durumdan bahsetmez.  Zeynep’in kafasında ise çok farklı sorunlar vardır. Yusuf’ın silah taşıması ve Melek’i vurması onun iyi bir olmadığını açık delili iken nasıl bu kadar kişi onun iyi biri olduğundan emindir? Yoksa bu Yusuf’un gerçekten Arzu ile bir alakası yoktur ve gerçekten suçsuz mudur? Zeynep bir türlü emin olamaz.elif-19-aralik

Yusuf’u kullanan ve suçlu olarak Melek ve Selim’in önüne atan Ümit ise sevdiği kadını yanına alıp yurt dışına kaçma planları yapar. Asuman ise Erkut’la Gonca’yı kıskanır ve Arzu’yu işe dahil edip onların mutluluğunu bozmak ister.

Selim ise Yusuf’u yakaladıktan sonra şüphelenmeye başladığı Ümit’e ulaşmaya çalışır. Ümit önce telefonlara bakmaz. Sonunda korkarak telefona çıkan Ümit Selim’in soruları karşısında afallar ve şüpheleri üstüne çeker.  Selim, Ümit’tin bir yalanını daha ortaya çıkarınca Ümit’den iyicie şüphelenmeye başlar.

Evini ve malını mülkünü bırakıp kaçmak istemeyen Arzu’nun ise yeni bir planı vardır.

elif-19-aralik-resimleri

Elif Dizisinde Geçen Hafta

 Melek bir türü Yusuf’un iyi birisi olduğuna  ve Elif’in ve İnci’nin canını Yusuf’un kurtardığını inanmak istemez. Elif ve İnci’nin operasyonları her ne kadar bekledikleri gibi başarılı ilerlemese de sonunda Yusuf’u bulurlar. Yusuf ise İnci ve Elif’in onun suçsuz olduğunu ispat etmek istemelerine çok sevinir; ancak evden izin almadan çıkmak hem Elif için hemde İnci için çok tehlikeli olmuştur.

Melek ise çocukları evde bulamayınca durumlarını çok merak eder. Yusuf ise çocukları alarak Melek’e götürür. Selim ise bir türlü Yusuf ile ilgili elle tutulur bir bilgi bulamamıştır. Mahalleden garip bir kişilik olduğunu öğrendiği Yusuf ile ilgili çalışmalara devam eden Selim Yusuf’un daha önce cinayet ile suçlandığını ancak suçun ispat edilemediğini öğrenir. Selim ise Yusuf ile ilgili öğrendiklerini Melek’e söyleyecek midir?

Ümit ve Arzu ise uzun bir süre ortalarda durmamak için Ümit’in analığının  yanındadırlar; ancak Ümit’in evli oldukları yalanını söylemesi ile Arzu için bu kaçış bir eziyete dönmüştür. Selim ise Arzu ve Ümit’i aramaya devam eder.

Elif 19 Aralık Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif 19 Aralık Özeti 427. bölüm Fragmanı (2 Yorum)