Ekranda Büyük Rekabet Yeni Sezon 2018-2019 Döneminde Perşembe Günü Rekabeti

Burak 09 Eyl 2018 Bir Umut Yeter  0

Eylül ayı gelmesi ile tv de yeni sezon başlamış bulunmakta. eski sezondan devam eden diziler, yapımlar olduğu gibi yeni sezonda, yeni dizilerde tv de farklı kanallarda seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu da beraberinde rekabeti getiriyor. işte Perşembe günü ekranda rekabet edecek diziler.

 

Perşembe

Kanal D: ‘Bir Umut Yeter’

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor ama yanılıyordur.

Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz’ı Köyceğiz’e bağlayan ilk şey Elif’in hayat sevinci olmuştur. Elif’le aşık olmadan evlenip hayata tutunma kararı aldığında ise yeni ailelerinin tek eksiğinin bir bebek olduğunu biliyordur. Ancak Elif’in peş peşe bebeklerini kaybetmesi, ikisini de perişan eder… Ta ki Elif’in cansız bir bebek dünyaya getirdiğinin ertesi sabahı, dalgaların kıyıya savurduğu küçük bir kayıktan gelen bebek çığlığının denizin tüm sessizliğini bozmasına kadar…

Elif, bebeği Allah tarafından bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği emzirmesiyle bebeğin ağlaması dursa da yıllar boyu sürecek bir vicdan azabı başlayacaktır.

Bu tesadüf; Yılmaz, Elif ve kaybolan çocuğunu arayan Derya arasında beklenmedik gelişmelere neden olacak ve herkesin hayatını derinlemesine etkileyecektir.

Atv: ‘Bir Zamanlar Çukurova’

Aşkı için öldürmeyi göze almış Yılmaz ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden Zülayha’nın hikayesi. Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir Hünkar’ın savaşı…

Aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze alacak kadar gözü dönmüş bir Demir ve Kocasının kurduğu düzene kanun gibi bağlı kalarak, Yaman Çiftliği’ni ve ailesinin tüm mal varlığını yöneten Hünkar Yaman, oğlunun ve ailesinin itibarını korumak için elinden geleni yapacak.

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi, zengin bir oyuncu kadrosuyla seyircinin karşısına çıkacak.

Star TV: ‘Avlu’

Avlu, koca bir ömrü dört duvar arasına sıkıştırmış kadınların; bu kadınların mutluluk, hüzün, umut, arkadaşlık ve düşmanlıklarının hikayesi…

 

FOX: ‘Bizim Hikaye’

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlıyor Bizim Hikaye…Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır.

‘’Bizim Hikaye” dizisi, 14 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Show TV: ‘Meleklerin Aşkı’

Yağmurlu bir günde huzur evinin kapısına bırakılan Yağmur’un yıllar sonra Melek’le karşılaşması ile devam eden.. Yağmur’u öz oğlu gibi seven Rukiye hanımın Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için türlü planlar yapması ile devam eden hikayede kaderin cilvesi Rukiye’nin işini kolaylaştırmıştır. Çünkü Yağmur; Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur.

 

TRT 1: ‘Mehmetçik Kut-ül Amare’

Birinci Cihan Harbi’ne hazırlanan Osmanlı devletinde, tek hayalleri devletin yeniden dirilişi ve kurtuluşu olan, gönlünde vatan sevdasından başka bir şey bulunmayan Mehmet ve arkadaşlarının destansı hikayesini konu alıyor.

Darülfünun talebesi olan Mehmet, vatanı için her türlü fedakarlığı ve çabayı göstermekten geri durmaz. Bu amaçla başında Süleyman Askeri Bey’in bulunduğu ve en kabiliyetli askerlerin seçildiği Osmancık Taburu’na katılıp cepheye gitmek için büyük bir mücadele gösterir.
İhtişamlı bir devletin varislerine bıraktığı son destan olan Kut’ül Amare Zaferi’ni konu alan dizi, Mehmet karakterini merkezine alarak her anı heyecan, aksiyon ve derin duygularla yoğrulmuş hikayedir.

 

TV8: ‘Jet Sosyete’

Orta halli bir ailenin bir anda büyük servetlere kavuşup sosyete hayatına geçişini anlatan bir dizi

PERŞEMBE

Kanal D: ‘Bir Umut Yeter’

Atv: ‘Bir Zamanlar Çukurova’

Star TV: ‘Avlu’

FOX: ‘Bizim Hikaye’

Show TV: ‘Meleklerin Aşkı’

TRT 1: ‘Mehmetçik Kut-ül Amare’

TV8: ‘Jet Sosyete’

Bakalım Perşembe günü seyirci hangi kanalı, hangi diziyi birinci yapacak izleyip göreceğiz.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ekranda Büyük Rekabet Yeni Sezon 2018-2019 Döneminde Perşembe Günü Rekabeti” üzerine 12 yorum

 1. Asi dedi ki:

  Dhs duzelmis Zaram

 2. Asi dedi ki:

  Iyi geceler sol yanim

 3. Zara dedi ki:

  Yine noldu sana
  Ben buraya sırf sen çağırdın diye geldim sen yazmıyacaksan
  Neyse ya

 4. Aygun dedi ki:

  Tunaydin Zaram morelim bozuk kendimi iyi hissetmiyorum yalniz kalmaga ihtiyacim var dusunceler artik yoruyor beni bugun nete girmiyecem belki yarinda giremem bilmiyorum neyse sen nasilsin iyisindir umarim bende seni cok seviyorum vazgecilmezim gorusuruz sonra

 5. Zara dedi ki:

  Günaydın Biriciğim günün güzel geçsin nasılsın iyimisin tamam canım atarım seni çok seviyorum en kıymetlim

 6. Aygun dedi ki:

  Hep iyi ol Zaram iyi seyirler. Anladim kiymetlim sag salamat bebisini kucagina alir insallah.
  Tamam Zaram maili bana smsle atarsan sonra maile girip onay kodunu bana bildirersen onaylamak icin

 7. Z dedi ki:

  Canım Zinet doğum yapmadı önümüzdeki hafta yapa bilir

 8. Zara dedi ki:

  Sol yanım ben çok şükür iyiyim işde yogundum TV izliyorum Zuhal topalın yemek programını izliyorum çok güzel program sevdim) Aygün üm benim hazır açılmış mail hesabım var kullanmıyorum onu sana vereyim yazara üye ol yorum yaz onaylansın) bende akşam yazara yorum yazacam hesabım aktivleşsin

 9. Aygun dedi ki:

  Yok sol yanim hemen cikiyor ds da gec cikiyor. Neler yapiyon kiymetlim Zinetim neler yapiyor bebis geldimi

 10. Zara dedi ki:

  Tamam Asim burda yazalım

 11. Aygun dedi ki:

  Iste burda yazalim Zaram kimse yok

  1. Zara dedi ki:

   Tamam Aygün üm burda yazalım galiba burda yorumlar geç çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir