Eğleneceksen Gel Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Eğleneceksen Gel dizisi çok yakında Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Cennet Mahallesi dizisinin devamı olarak ekranlara gelecek Eğleneceksen Gel dizisinde Kaan ve Solmaz başrollerde yer alacak. Bilindiği üzere Evleneceksen Gel isimli Seda Sayan ve Uğur Arslan tarafından tanıştırılan Kaan ve Solmaz çok sevilmiş ve ünlü olmuştu.

Eğleneceksen Gel dizisi Ağustos ayından itibaren hafta içi her gün günlük dizi olarak Tv8 ekranlarında olacak.

Eğleneceksen Gel dizisi çekimleri devam ediyor. Eğleneceksen Gel’de Cennet mahallesi değil Çorbacı Çeşmesi mahallesinde yaşayan romanlar konu alınacak. İşte Eğleneceksen Gel oyuncuları

Kaan Güvenilir

1990 yılında Arnavut göçmeni bir ailenin 9 çocuğundan biri olarak dünyaya gelen Kaan Güvenilir Merter’de tekstil işi ile ilgilenmektedir. 1.84 boyunda ve 78 kg’dır.

Solmaz Çiroslu

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Anne ve babası ile birlikte İzmir’de çiçek satarak geçimlerini sağlamaktadır.

Nurullah ŞIK

1993 yılında Kocaeli’nde doğan Nurullah ŞIK 24 yaşındadır. 1.85 cm boyundadır.

Eğleneceksen Gel Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Eğleneceksen Gel Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (6 Yorum)

  1. Evlilik proqramlarina bunlar çoğu kendilerini ünlü etmek için çikiyorlar.Yazik bee yazik.Onlara bakanda insan utanyor vallahi utanyor.

  2. Ohahaha dizimi olmus bu ben sok izlicem merakla bekliyom acaba neler olcak egleneceksen gel mi zaten evleneceksen gel evlenmeye gelmemislerki unlu olmaya gelmisler bi dedim kisi evlenmicek dediysem evlenmedi zaten

  3. Show tv evlenme programibdaki reytingleribi tatilden sonra yine garantilemiş desenize. Ha evlilik programi kalkmiş ha kalkmamiş. Zaten evleneceksen geli herkes eglenmek için izliyordu.
    Bu arada bir kaçhafta önce bir gazetede okumuştum: Kaab eskiden ‘Adana’dizisinde yanrol oyuncusuymuş. Hangi bölüm felan yazmiyordu ama orda oynamişligi varmiş.

  4. Dizinin adi gercekten egleneceksen gel mi? 🙂 o zaman desenize evleneceksen gelden egleneceksen gele kostular