Egenin Hamsisi Ne Zaman Final Yapacak? Erken Final Kararı

Burak 01 Ara 2018 Ege'nin Hamsisi  0

Ege’nin Hamsisi Ne Zaman Final Yapacak? Ege’nin Hamsisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

 

Trt’nin yaz sezonunda büyük ilgi gören dizisi Ege’nin Hamsisi dizisi için Final kararı alındı.

Rize’den taşınarak Ege’nin yolunu tutan ve Şereflihisar beldesindeki Sığacık köyüne taşınan Şevket Reis ve ailesinin hikayesi anlatılıyordu. Dizinin çekimleri Karadeniz de başlayarak daha sonra Ege’ye taşındı. Ege’nin Hamsisi dizisi yazlık konseptte hazırlanmış bir diziydi yaz sezonunda ekranlarda olan dizi çok beğenildi.

Ciddi bir hayran kitlesi olan dizi Ege’nin Hamsisi başarılı bir reytingi olmasına rağmen final yapılması kararlaştırıldı.

İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Asuman Dabak, Uraz Kaygılaroğlu, Hakan Bilgin, Eser Eyüboğlu, Durul Bazan ve Bestemsu Özdemir gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizi, yaz sezonunun en çok izlenen projeleri arasında yer almıştı.

Yeni sezonda başlayacak Halka ve Vuslat gibi iddialı diziler için böyle bir karar aldığı söyleniyor. Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin eğlenceli hikayesini ekrana taşıyan Köprü Film imzalı komedi dizisi, 23. bölümde ekrana veda edecek.

Ege’nin Hamsisi dizisi 31 aralık pazartesi akşamı 23. bölümü ile yılbaşı gecesi ekranlara veda edecek. 

 

Ege’nin Hamsisi Konusu: Sığacıklı Melahat, eşini kaybettikten sonra oğlu Deniz ve kızı Derya’yı büyütmek için Ege mutfağına özgü yemekleriyle meşhur olan ‘Enginar Kalbi’ restoranını açmıştır. Kısa sürede de hem kasabanın hem de bölgeye gelen turistlerin gözdesi olmuştur.

Yeni hedefi karşı dükkanı da tutup işleri büyütmektir. Oğlu Deniz askerden dönünce hasreti sona erecek, işleri büyütecek ve mutlu mesut yaşayıp gideceklerdir. Kasabalı ile Deniz’in askerden dönüşünü kutlarken, Rize’nin yaylasında da Şevket, kızı Zeynep üniversiteden mezun olduğu için bir şenlik düzenlemiştir.

Artık kızı, oğlu ve ablasıyla Rize’de mutlu mesut yaşayacaktır. Ege’de zeybek, Rize’de horon sesleri yükselirken; hayat Melahat ve Şevket’in planlarını altüst eder.

Final kararı alan Ege’nin Hamsisi dizisine en son Peker Açıkalın dahil olmuştu.

“Aslı”

İnstagtam Sayfamız Açıldı. Takip Etmek İçin Tıklayın

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Egenin Hamsisi Ne Zaman Final Yapacak? Erken Final Kararı” üzerine 1 yorum

  1. K.Azeri. dedi ki:

    Gûnaydin Aslim.nasilsin?Bu dizini ben de izliyorum,çok ta seviyorum.Bana gore yeni diziler ba$lasada “Egenin hamsisi”izlenirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.