Ege’nin Hamsisi Ne Zaman Final Yapacak ? Ege’nin Hamsisi Neden Yayınlanmıyor ?

Ege’nin Hamsisi Ne Zaman Final Yapacak ?

Trt 1 ‘in romantik komedi türündeki yeni dizisi Ege’nin Hamsisi yayın hayatına başladı. Daha önce yeşil Deniz isimli ege dizisi ile büyük başarı yakalayan Trt 1 benzer türde bir yapım olan Ege’nin hamsisi ile başarısını tekrarlamak istiyor. Güçlü bir oyuncu kadrosu ve kamera arkası ekibiyle yayın hayatına giriş yapan dizi ilk bölümüyle de beklentileri karşılamayı başarmış durumda.

Ege’nin Hamsisi Final Tarihi

Ege’nin Hamsisi dizisi 16 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. Yaklaşık 3 puanlık reytingle de iyi bir başlangıç yaparak reyting sıralamasında 1. sıraya yerleşti.  Dizinin ilk bölümü izleyici tarafından tam not aldı. bu da dizinin ilerleyen bölümler de reytinginin artacağına işaret ediyor. Büyük ihtimalle dizi 1-2 puanlık daha artış göstererek 4-5 puan seviyesine çıkacaktır.

Ege’nin hamsisi dizisinde Rize’den taşınarak Ege’nin yolunu tutan ve Şereflihisar beldesindeki Sğacık köyüne taşınan Şevket Reis ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. Dizinin çekimleri karadeniz de başlayarak daha sonra Ege’ye taşındı.

Dizinin başrollerinde Uğur Çavuşoğlu ve Uraz Kaygılaoğlu gibi sevilen isimler bulunuyor.  Dizinin komedi tarafının da ağır basması diziyi oldukça eğlenceli bir hale getirmiş durumda. Öte yandan Bestemsu Özdemir’de karadenizli güzel kız olarak oldukça iyi performans sergiliyor.

Ege’nin Hamsisi Final Yapacak mı ?

Dizinin ilk bölğmde gösterdiği performansın ardından en merak edilen soru dizinin yaz dizisi olamsı nedeniyle yazın ardından final yapıp yapmayacağı oldu.  Dizi şu an için 10 bölümlük anlaşma imzalamış durumda. Fakat dizinin kalitesine bakılırsa büyük bir ihtimalle dizi için kış sezonunda devam etmek üzere yola çıkılmış. Bir aksilik olmaz ve reytinglerde ciddi düşül yaşanmazsa Ege’nin Hamsisi dizisi kış sezonu için 30 bölüm üzeri bir anlaşma saylayacak ve yayın hayatına 2018 – 2019 sezonunda devam edecektir.

Ege’nin Hamsisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman ?

Egenin Hamsisi her pazartesi saat 20:30’da Trt 1 ekranlarında yayınlanmakta. Tekrar bölümleri ise her perşembe 23:40 ve Cuma 15:50 ve 22:25 , Hafta sonu ise Cumartesi 15:50 ve 23:10  Pazar 13:30 saatlerinde Trt 1 ekranlarında yayınlanıyor.

 

dizibilgi google play

Ege’nin Hamsisi Ne Zaman Final Yapacak ? Ege’nin Hamsisi Neden Yayınlanmıyor ? (7 Yorum)

  1. Biz bu dizinin hayranlarıyız seyrederken içimiz açılıyor çok seviyorum acaba neden bitti merak ediyoruz vurdulu kırdıları TV karda görmek istemiyorum zaten seyretmiyoruz çok üzüldük

  2. Mükemmel bir dizi lütfen yayından neden kaldırıyorsunuz biz her hafta pazartesini iple çekerken siz saçma saban diziler yüzünden final yapıyorsunuz saçma gerekirse sayın cumhur başkanını yanına çıkarım sizden ricam yayından kaldırırmasın

  3. Ege’nin Hamsisi ailece izlenebilen ve kültürümüzü yansitan cok guzel bir dizi final yapmasin lutfen