Adı Efsane Dizisi Tüm Tanıtım Fragmanları

Efsane Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı1

Efsane Dizisinin Konusu: Senaryosunu Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız ve Tunus Taşçı kaleme alacak olan Efsane dizisinde, Basketbol koçunun kızlarından uzak kalması ve kızlarına kavuşmaya çalışması bu süreçte başlarından geçen olayları konu almaktadır. Yönetmen koltuğunda Devrim Yalçının oturacağı yapımcılığını ise D Productions’un yapacağı ve cast çalışmalarına hız verildi. Şimdi Efsane dizisi kadrosu ise;

EFSANE DİZİSİ KADROSUNDAN ÖNEadi-efsane-dizisi-oyunculari ÇIKAN İSİMLER

Erdal Beşikçioğlu:

Ocak 1970 yılında Ankara’da dünyaya gelen Erdal İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesinden mezun olduktan sonra 1968 yılında Hacettepe Devlet Konservatuvara girdi. Bu sırada Drama eğitimi aldı. 1993 yılında Hacettepe’den mezun olduktan sonra Devlet  Tiyatrolarına oyuncu olarak başladı. Erdal Beşikçioğlu bir çok tiyatro, dizi ve Filmde rol almıştır. En son oynadığı dizilerden biri olan “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizi çok ses getirmişti. Efsane dizide ise basketbol koçu olarak oynayacağı konuşulanlar arasında.

erdal-besikcioglu-resmi

Gökçe Bahadır:

gokce-bahadir-resmi

Kasım 1981 İstanbul doğumlu olan oyuncu İstanbul Radyo ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen sanat merkezinde oyunculuk üzerine eğitim aldı. Fenerbahçe fm de program sunuculuğu yaptı. Best fm de program sunuculuğu yapan Gökçe Show tv de Sinyal programının sunuculuğu yaptı. Dizi sektöründe ise ilk olarak 2001 yılında Tatlı hayat adlı dizide fulden karakterine hayat verdi. 2002 yılında  Mühürlü Günler adlı dizide Okşan rolünde seyirci karşısına çıksada en çok tanımasına Hayat bilgisi ve Yaprak Dökümü dizisi olmuştur. Henüz netlik kazanmasa da Erdal Beşikçioğluna eşlik edeceği konuşuluyor.

Rojda Demirer :

rpjda-demirer-resmi

Ağustos 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Dokuz yaşında Ankara Trt Radyosu çocuk saati sınavını kazarak radyo tiyatrosu yapmaya başlamıştır. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir. 2003 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosuna girmiş ve 2008 yılına kadar çalışmıştır. Dizi sektörüne 2003 yılında Aşk Olsun adlı dizide Ebru karakterine hayat vermiştir. Ancak adını en çok duyurduğu dizi Geniş Aile olmuştur. Efsane Adlı dizde Erdal Beşikçioğlu’nun yanında rol alacağı konuşulsa da cast çalışmaları halen devam etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adı Efsane Sinan Kimdir Gerçek Adı Nedir ?

Efsane Dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterleri için[saributon] tıklayınız[/saributon]

Efsane Dizisi Tanıtım Fragmanı