Adı Efsane Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Adı Efsane Dizisi Oyuncu Kadrosu  yeni baştan şekillendi. Adı Efsane Dizisinden 2. sezon bir çok oyuncu ayrıldı ve yeni bir çok genç yıldız adayı kadroya dahil oldu. [saributon]Adı Efsane Yeni Gelen Oyuncular[/saributon] için tıklayınız

Kanal D ekranlarında ocak 2017’de izleyicisi karşısında olması beklenen yeni gençlik projesinin detayları basın ile paylaşıldı. Adı Efsane dizisinde Erdal BEŞİKÇİOĞLU gençlerle çalışan bir basketbol koçuna hayat verecek.adi-efsane-dizisi-oyunculari

Kanal D iç yapımların yapımını üstleneceği Adı Efsane dizisinin senaryosunu Tunus Taşçı yazarken Devrim Yalçın ise yönetmenliğini yapacak. Yıllar önce Tarık Akan’ın yer aldığı Koçum Benim ile yapısal olarak benzerlik gösterse de oyuncu kadrosundan da anlaşılacağı üzere senaryo olarak çok benzerlik göstermeyecek. 2002 2004 yılları arasında yayınlanan Koçum Benim dizisinde oldukça fazla genç oyuncu vardı. Adı Efsane dizisinde de sağlam bir genç oyuncu portföyü olacağı da gelen haberler arasında.
ABD yapımı ‘Beyaz Gölge’ dizisinden esinlenilerek senaryosunun yazılacağı açıklanan Adı Efsane dizisinin ülke çapında ses getirmesi hedefleniyor

Adı Efsane Dizisi Konusu

Efsane dizisinde Erdal BEŞİKÇİOĞLU eşi ölmüş ve iki kızının velayetini eşinin ailesinden almak için büyük bir mücadele veren bir adamı canlandıracak. Rojda DEMİRER ise Erdal BEŞİKÇİOĞLU’nun baldızını canlandıracak

[pembetext]Adı Efsane Dizisi Oyuncuları[/pembetext]

Erdal BEŞİKÇİOĞLU(Tarık) [kirmizitext]Ayrıldı[/kirmizitext]

1970 yılında Ankara’da doğan deneyimli oyuncu 46 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen yakışıklılığı ve kendine has hareketleri ile dikkat çeken Erdal Beşikçioğlu son zamanlarda dizilerin aranan ismi olmayı başarmıştır. a Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur. Yıllarca devlet tüyatrolarında yer almış son olarak ise Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda müdürlük yapmıştır. Tiyatyo oyunculuğunun yanı sıra yönetmenliği ile de tanınır.

Köprü ve Vali gibi sinema filmleri ile ünlenmiş son yıllarda ise Behzat Ç, Reaksiyon ve 46 Yok Olan gibi projelerde yer almıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adı Efsane Dizisi Tüm Tanıtım Fragmanları

Efsane dizisinde Erdal Beşikçioğlu Tarık Aksoy rolüyle karşımıza çıkacak.Tarık Aksoy eski milli basketbolcu.Geçirdiği sakatlıktan sonra zorlaşan hayatını toparlamak ve kızlarını geri kazanmak için girdiği yolda kendisini sımsıcak bir macera beklemektedir.
efsane-dizisi-oyuncusu-erdal-besikcioglu

Gökçe BAHADIR(Bahar Öğretmen) kirmizitext]Ayrıldı[/kirmizitext]

1981 yılında İstanbul’da doğan gökçe Bahadır 35 yaşındadır. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Üniversite eğitinmi sırasında Fenerbahçe FM’de radyo programı sunmuştur. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve ünlü oldu. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandı ve ünü dünyaya duyuldu. Star tv’de yayınlanan Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigâr karakterini canlandırmıştır. Oyuncu en son Hatırla Gönül dizisinde Gönül karakterini canlandırmıştır.
gokce-bahadir-efsane-dizisi-oyuncusu

Adı Efsane dizisinde Gökçe Bahadır İdeal bir öğretmen olan Bahar Karagöz’ü canlandırıyor.Bahar öğretmen İdealist bir edebiyat öğretmenidir.Tarık ile eğitim ve hayata dair sürekli tartışmakta ve anlaşamamaktadırlar.Kuralları olan ve sert yapısına rağmen en büyük hayali çocukların okuyup bataklıktan kurtarılmasıdır.

Rojda DEMİRER(Seçil) kirmizitext]Ayrıldı[/kirmizitext]

1980 Yılında Ankara’da doğan Rojda Demirer aslen Kürt kökenlidir ve 36 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Son yıllarda Kördüğüm, Acil Aşk Aranıyor Elde Var Hayat ve Geniş Aile gibi yapımlarda başrol oynamıştır.efsane-dizisi-oyuncusu-rojda-demirer

Adı Efsane dizisinde Rojda Demirer Seçil Karahan karakterini canlandıracak.Dizide Seçil Tarık’ın baldızı.Ancak Tarık’tan nefret ediyor.Yeğenlerini Tarık’tan uzak tutmak için elinden geleni yapıyor.Disiplinli ve kuralcı bir karaktere sahip ama aynı zamanda aşk acısı çekiyor.

Reha ÖZCAN(Hasan)

1965 Bingöl doğumludur. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile adını duyuran başarılı oyuncu Maral ve Gecenin Kraliçesi gibi dizilerde başrol oynamıştır.

reha-ozcanhasan-adi-efsane-dizisi-oyuncusu

Güneş Hayat ( Kevser )

Çalı Kuşu dizisi ile tanındı. Evim Sensin Filminde rol aldı.

gunes-hayat-kevser-adi-efsane-dizisi-oyuncusu

Bülent Düzgünoğlu (Seyfi)

1973 İstanbul doğumlu olan Bülent Düzgünoğlu Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Kiraz Mevsimi, Paramparça ve Babam ve Ailesi dizilerinde rol aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adı Efsane Neden Final Yapıyor? İşte Detaylar

bulent-duzgunoglu-seyfi-adi-efsane-dizisi-oyuncusu

Cem Yiğit Üzümoğlu ( Hakan)

1993 doğumlu yakışıklı oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Ajansa kaydolmuş ve Adı Efsane dizisi ile ilk defa bir dizide rol almaya hak kazandı

cem-yigit-uzumoglu-hakan-adi-efsane-dizisi-oyuncusu-1

Adı Efsane dizisinde Cem Yiğit Üzümoğlu Hakan Şahin olarak karşımıza çıkıyor.Hakan Şahin Tarık Hoca’nın koç olarak geldiği okulda basketbol öğrencisidir.18 yaşında olan Hakan’ın karanlık bir dünyası vardır.Ancak hayatına giren Tarık Hoca ile herşey değişecektir.

 

Almila Ada ( Melis )

1994 İstanbul doğumludur. Oyunculuk eğitimi almıştır. İlk defa bir dizide rol alacaktır.

almila-ada-melis-adi-efsane-dizisi-oyuncusu

Adı Efsane dizisinde Almila Ada Melis Aksoy ile karşımıza gelecek.Melis Aksoy 17 yaşında kolej öğrencisi.Tarık’ın büyük kızı olan Melis’in en büyük umudu babasının kendisi ve kız kardeşinden vazgeçmediğini görmek.

Leya Kırşan ( Zeynep)

2008 doğumludur. Cast ajansında fotoğrafını gören yapımcı beğenmiş ve onu sete çağırmıştır.

leya-kirsan-zeynep-adi-efsane-dizisi-oyuncusu

Baran Bölükbaşı ( Fiko)

baran-bolukbasi-fiko-adi-efsane-dizisi-oyuncusu

Adı Efsane Dizisinde Baran Bölükbaşı Fikret karakterine can verecek.Fiko 17 yaşındadır ve basketboldaki yeteneği Tarık Hoca tarafından keşfedilecektir.Hakan’ın en yakın arkadaşıdır.Bütün hayallerini Sibel süslemektedir.

Hakan Ummak (Sadık)

1987 Mersin doğumludur. Gamsız Hayat ve Paramparça dizilerinde rol aldı. Asıl oğlan rolü ile Adı Efsane dizisinde rol alacak.

hakan-ummak-sadik-adi-efsane-dizisi-oyuncusu

Hakan Ummak Sadık karakteriyle karşımıza çıkıyor.Sadık takımın en uzun boylu kişisidir.En büyük hayali kendi ailesini kurmaktır.

Efsane Dizisi Tanıtım Fragmanı

Adı Efsane Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı (3 Yorum)

  1. Adı efsane dizisinde Reha Özcan nın rolü nedir .Tarık ın kayınpederi rolünümü oynayacak yazarsanız seviniriz.leya mı Leyla kırşanmı onu diziye almanız süper olmuş tebrikler inşallah tutar bizde izleriz.iyi çalışmalar çok soğuuuuk işiniz zorrrr