EDHO Hızır Neden Yok ? Diziden Ayrıldı mı ? Ne Zaman Dönecek ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Hızır Neden Yok ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bir flash haber daha geldi. Daha önceden Deniz Çakır2ın bazı nedenlerden ötürü diziden ayrıldığı haberini sizlerle paylaşmıştık. Diz bir süredir kadın başrol olmadan devam ederken şimdi de dizinin erkek başrolünden kötü haber geldi. Bazı sağlık sorunları ile boğuşan Oktay Kaynarca’nın bir süre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin çekimlerine katılamayacağı açıklandı.

GÜNCELLEME (15.04.2020): Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli dönemi kapanıyor. Oktay Kaynarca diziden ayrılma kararı aldı. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Menisküs yırtılması nedeniyle uzun süredir çekimlerde dizlik kullanan oyuncunun sahne çekimlerinde zorlandığı belirtildi. Bacağındaki ağrı nedeniyle sette oldukça zor anlar yaşayan oyuncunun son zamanlarda dizideki rolünün azaldığı da dikkatlerden kaçmamıştı.

Hızır Reis son zamanlarda genelde aksiyonun az olduğu sahne sonlarında yer alıyorve rolü kısa tutuluyordu. Bu durum izleyiciye hissttirilmemeye çalışılsa da ağrıların iyice artması nedeniyle Oktay Kaynarca çekimlere minimum 2 hafta ara verecek.

Eşkıya Hızır Çakırbeyli Neden Yok ? Diziden Ayrıldı mı ?

EDHO dizisinin senaryo ekibi ufak eklemeler yaparak Hızır karakteri için hastane sahneleri yazdı. Oktay Kaynrca Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir süre hastane odasında yatarak yer alacak. Hatırlayacağınız üzere Hızır karakteri 23 Ekim Salı günü yayınlanan bölümde ağır yaralanmıştı.

Hızır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine ne zaman dönecek ?

Hızır Çakırbeyli yani Oktay Kaynarca EşkiyaDünyya Hükümdar Olmaz dizisine ne zaman döneceği tam olarak bilinmemekle birlikte bu sürenin iki haftadan az olmayacağı belirtildi. 30 Ekim Salı günü ekrana gelecek olan 113. bölümde Oktay Kaynarca son olarak yer alacak ve onu takip eden 114 ve 115. bölümlerde yer alamayacak.

 

Bu süreçte Oktay Kaynarca başta fizik tedavi olmak üzere yoğun bir tedavi dönemine başlayacak kalan zamanda da ıstrahat edecek.Başarılı oyuncunun kısa zamanda ekranlara dönmesini diliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“EDHO Hızır Neden Yok ? Diziden Ayrıldı mı ? Ne Zaman Dönecek ?” üzerine 3 yorum

 1. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Aha bu dizi olmazsa olmazım. Harika ya aksiyonlu bölümleri çok beğeniyorum. Ya Alp Arslan’ın oyunculuğu on numara. İlyas desen bir sözüm yok harika yani. Hızır desem olmazsa olmaz. Hızır ali desem eh işte. Meryemin diziden ayrılmasına üzüldüm. Ceylan desen ona bi ayrı üzüldüm. Keşke gitmeseydi. Ateş desen Allah belanı versin hain pislik 😀 Tipi desen seni hiç anlamıyorum. Bir benzerliğimiz var bende soğuktan üşümekten nefret ederim. Başka hiç kaldi hmmm Haa Adnan evin direği senin boyun kaç MaşAllah boyun posun gayet iyi. Hmmm Köfte Ömer desen seni söylemiyorum gıcıksın 😀

 2. Anonim dedi ki:

  Sn. Oktar Kaynarca olmazsa dizinin tadı olmaz,

 3. Asi dedi ki:

  Oktay Kaynarcaya gecmis olsun.
  Bende neden sahneleri az diyordum demek bu yuzdenmis hizirsiz dizinin tadi olmaz ya
  Atesde iyice kendini asdi artik gercek yuzu ortaya ciksin bunaldim ondan oldursunler diziden ciksin onu gorunce sinir oluyorum
  bu arada dizinin senaryosu git gide basitlesiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.