Ece Çeşmioğlu Kimdir Tutanamayanlar Dizisi İrem 2019

Burak 24 Ara 2019 Yuvamdaki Düşman  0

Sezonun en iddialı projelerinden olan TRT 1 ‘nin yeni dizisi Tutunamayanlar’da oyuncu kadrosu da netleşti. Dizi de başrol oyuncularından biri olan ece çeşmioğlu ”irem” eylem karakterini canlandırıyor .Absürt komedi dizisi olan tutunamayanlarda ki irem ( Ece Çeşmioğlu ) Kimdir gelin yakından tanıyalım

İstanbul doğumlu olan ece çeşmioğlu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.  Çocuklar duymasın, muhteşem yuzyil kösem sultan, iki aile, firar, öyle bir geçer zaman ki gibi dizi projelerinde görev almıştır. Başarılı oyuncu gösterdiği oyunculuk performansı ile yakında yeni dizisi ile TRT ekranlarında.

.

Tutunamayanlar Dizisi İrem (Ece Çeşmioğlu) Kimdir ?

Doğum Tarihi : 26 Kasım 1990

Burcu : Yay

Doğum Yeri : İstanbul

Yaşı : 30

Boyu : 1.63

İnstagram Adresi : ececesmioglu ‘dur.

 

Ece Ceşmioğlu Hayatı 

Dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de yer almıştır. İlk olarak 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisinde yer almıştır. Fakat asıl çıkışını İki Aile Dizisi ile yapmıştır. İki Aile dizisinde de Ceren karakterine hayat vermiştir. 2012 yılında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile Tv ekranlarında boy gösteren oyuncu son olarak Yaz’ın öyküsü dizisindeki Yaz karakterini canlandırmıştır. Çocuk oyuncu olarak başladığı kariyerine genç oyuncu olarak devam etmektedir. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayına giren tutunamayanlar dizisinde başrol oyuncusu olarak görev almaktadır.

 

Yuvamdaki Düşman Aylin (Pelin Karahan) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Nil (Pelin Öztekin) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Metin (Doğaç Yıldız) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Tuğçe (Cansu Türedi) Kimdir ?

“Ece Çeşmioğlu Kimdir Tutanamayanlar Dizisi İrem 2019” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Başarılı olacaktır

  2. Melisaa dedi ki:

    Süper tatlı bi kız inşallah uzun süre kalır dizide

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.