Duygu Boztepe Kimdir ? (Fatih Dizisi Didar Kalfa) Nereli Yaşı Sevgilisi

Burak 16 Eyl 2017 Fatih  0

Dizi çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak olan Fatih dizisinde tatlı bir telaş var. Dizi çekimleri için Bursa ve Maltepe’de platolar kurulacak. Dizinin çekimleri için Muhteşem Yüzyıl dizisinde kullanılan dekorlara da bakılmış ancak daha sonra yeni bir form kurulması kararlaştırılmış. Çiçek Hatun ve Hatice Sultan gibi önemli karakterler için kadın oyuncu arayışları ise devam ediyor. Dizide Didar Kalfa rolünü ise Duygu Boztepe oynayacak.

03 Medya, oyuncu kadrosuna her geçen gün yeni isimleri ekliyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih Sultan Mehmet rolüne hayat vereceği dizide Metin Akpınar, Altan Dönmez, Gürkan Uygun, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Funda Eryiğit ve Serkan Keskin başrollerde olacak.

Duygu Boztepe Kimdir ?

29 Ekim 1983 yılında doğdu. Bugüne kadar bir çok dizi ve reklam filminde rol alan güzel oyuncu eski mankenlerden Sertaç Boztepe ile evliydi. Ancak eşini Kanser nedeni ile yitiren Duygu Boztepe özellikle Zengin Kız Fakir Oğlan isimli dizideki Nazlı karakteri ile bilinmektedir. Son olarak Hayatımın Aşkı dizisinde Nilüfer karakteri ile yükselişe geçen Duygu Boztepe 2008 yılında Türkiye Yüz Güzeli seçilmiştir.

Duygu Boztepe’nin rahmetli eşinden Duru isminde 3,5 yaşında bir kızı bulunuyor. Kendisine yeni dizisinde başarılar dileriz.

Fatih Dizisi Tanıtım Fragmanı

Henüz Yayınlanmadı..

 

Mehmed Bir Cihan Fatihi Çandarlı Halil Paşa ( Çetin Tekindor ) Kimdir ?
Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak
Gürkan Uygun Kimdir (Fatih Dizisi Delibaş)
Fatih Dizisi Akşemseddin Kimdir ? (Metin Akpınar)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir