Dünya Güzellerim Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

[kirmizitext]Güncelleme:3  eylül [/kirmizitext]

Dünya Güzellerim 13. bölümüyle 20 Eylül Çarşamba günü final yaparak ekranlara veda edecek. Diğer taraftan eğer yasal izinler tamamlanabilir ve herkes müsait olursa Dünya Güzellerim için yeniden çekim yapılabilirmiş ancak yine 2018 yazda yayınlanabilirmiş. Medya yazarı Sina Koloğlu bu şekilde bir kulis bilgisi almış.

Güncelleme: 13.08.2018

Dünya Güzellerim programı için Rtük devreye girdi. Rtük yetkilileri Show Tv yetkilileri ile görüştü ve defalarca ceza verilen Dünya Güzellerim  programın yayından kaldırılmasını talep etti. Show Tv ise bu talebi kabul etti. Dünya Güzellerim programı 13. bölümü ile 13 eylül 2017 çarşamba günü final yaparak ekranlara veda edecektir.

Güncelleme: 07.08.2017

Dünya Güzellerim programı bizim eleştirilerimizin aksine yapımcısından yeni sezon onayını aldı. Dünya Güzellerim’in 2. sezonunda ise önemli bir ayrılık yaşanacak. Yaşanan kavgalar neticesinde Banu Alkan Dünya Güzellerim  programından ayrılmak istedi. Dünya Güzellerim’in 2. sezonunda Banu Alkan’ın yerine Demet Akalın’a çok özel bir teklif gittiği gelen bilgiler arasında. 

Dünya Güzellerim Show Tv’de izleyiciyi hem güldürdü hem bilgilendirdi. İlk bölümü ile 21 haziran çarşamba akşamı 20:00’da izleyicisi karşısına çıkan ve sunuculuğunu Diva Bülent Ersoy, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan’ın yaptığı Dünya Güzellerim programında çekimler bitti ve ünlülerimiz ülkemizde döndü.

45 gün boyunca Hindistan, Nepal ve Vietnam’da çekimleri devam eden Dünya Güzellerim programı yayın hayatına başladı ancak ne yazık ki istenen ve beklenen reytingler elde edilemedi.

Dünya Güzellerim Reytingleri

Dünya Güzellerim 5. Bölüm 2.27 Reyting ile 6. sırada
Dünya Güzellerim 4. Bölüm 2.19 Reyting ile 5. sırada
Dünya Güzellerim 3. Bölüm 2.44 Reyting ile 5. sırada
Dünya Güzellerim 2. Bölüm 2.43 Reyting ile 4. sırada
Dünya Güzellerim 1. Bölüm 2.13 Reyting ile 23. sırada

Dünya Güzellerim programı ilk 5 bölümde ortalama 2.3 reyting seviyesinde reytingler aldı. Bu reytingler yaz sezonunda alınan reytinglerdir; yeni sezonda eğer Dünya Güzellerim programı çekimleri devam ederse bu reytingler biraz daha yükselecektir.

Tabi ki şuanda Dünya Güzellerim programı yapımcısı ve kanalı alınan reytingler ve toplam maliyeti karşılaştıracak ve yeni sezonda Dünya Güzellerim  programın devam edip etmeyeceğine karar verecektir. Şuada tarafımıza Dünya Güzellerim programının yeni bölüm çekimlerinin yapılacağı ile ilgili bilgi gelmedi; bu durumda muhtemelen yapımcı şimdilik final kararı almış olabilir; yada Dünya Güzellerim programının sunucuları değiştirilerek yeniden bir program konsepti ve gezilecek bölge ayarlanabilir. 

 

 

dizibilgi google play

Dünya Güzellerim Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (6 Yorum)

  1. Gayet komik ve eğlenceliydi.Kurgu bile olsa tvden tek izlediğim program buydu.Rezil etmek için gitmiş diyenler de akıl yok asıl zaten kurmaca aq neyin rezilliğinden bahsediyorsunuz.

  2. Ayn çok haklısınız cnm bende Hindistan ı merak ettiğim için İzleyorum yoksa hayata izlemem.

  3. Türkiye’yi dünyaya rezil etmek için hazırlanmış bir program seyir edende akıl yok zaten 5. Sırada olmasi bile şaşırtıcı