Dünya Güzellerim 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

[kirmizitext]Güncelleme 3  eylül [/kirmizitext]

Dünya Güzellerim 13. bölümüyle 20 Eylül Çarşamba günü final yaparak ekranlara veda edecek. Diğer taraftan eğer yasal izinler tamamlanabilir ve herkes müsait olursa Dünya Güzellerim için yeniden çekim yapılabilirmiş ancak yine yaz aylarında yan, 2018 yazda yayınlanabilirmiş. Medya yazarı Sina Koloğlu bu şekilde bir kulis bilgisi almış.

Bu durumda Dünya Güzellerim muhtemelen 2018 yaz ayında yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olacak. Yani Dünya Güzellerim devam edecek.

Dünya Güzellerim’in 2. sezonunun çekilmeyeceği açıklandı. Rtük bir çok cezai yaptırım uyguladığı Dünya Güzellerim  programının 2. sezonun çekilmemesi için talepte bulundu. Bu açıklama ile Dünya Güzellerim2in 13. bölümü ile 13 eylül de final yaparak ekranlara veda edeceği ve 2. sezonun ekranlarda olmayacağı belli olmuş oldu. 

Bloom Medya’nı sahibi Mustafa Kotan’ın yapımcılığını üstlendiği Dünya Güzellerim  programının 2. sezonu ile Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam edeceği kesinleşti. 45 gün boyunca Hindistan, Nepal ve Vietnam’da devam eden çekimler sonrasında Dünya Güzellerim  programın ilk sezonuna nokta konulmuştu.

Bir çok eleştiri alan Dünya Güzellerim programının reytingleri beklenen seviyede olunca  2. sezon için de çekimlerin yapılacağı ülkeler ile ilgili araştırmalar başladı. Dünya Güzellerim  programın 2. sezonun ne zaman başlayacağı belli olmasa da çok yakında yeni oluşturulan ekip ile çekimlere yeniden başlanacağı gelen bilgiler arasındaydı ancak Rtük bu programın Türk aile yapısına zarar verdiği gerekçesi ile kaldırılmasını talep etti.

Bilindiği üzere son günlerde Banu Alkan’ın Bülent Ersoy ile çıkan anlaşmazlık sonunda programdan ayrılacağı yerine ise ünlü sunucu ve oyuncu Demet Akalın’ın geleceği iddia edilmişti.  Dünya Güzellerim programın 13 eylülde ilk sezonuna nokta koyarak kasım aralık ayında yeni sezonu ile yeni ülkeleri izleyicinin beğenisine sunması bekleniyordu ancak beklenen olmadı.

dizibilgi google play

Dünya Güzellerim 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (3 Yorum)

 1. Ayyy ne komik aklıma gelmişken bizim diva olmuş hindu tanrıçası onu abartılı boyası ve abartılı kıyafetiyle ki duyduğuma göre sari giymiş hindular ayaklarına kapanmış 😀
  Bizim diva da şoook!!!
  Kimbilir ne kadar komiktir
  Ve hala merak ediyorum hindistandaki altın fiyatlarını yine takıp yakıştırmışlar olay
  Mira abla nerde kaldın delicesine òzledim

 2. Unutmadan söyliyim ütü üstüne bastıkları sucukların buharı yangın alarmını çalıştırmış rezil olmuşlar

 3. Benim teyzem annem komşular toplaşıp haretli hararetli bahsettikleri yegane dizi tabii ki bülent ersoy ve banu alkanın komik durumları tartışmaları konuşuluyor
  Yok ütü üstünde sucuk pişirmişler
  Yok banu alkan otel terliğiyle gezmiş vs vs
  Ben mi çok saçma buluyorum