Düğüm Salonu Filmi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

BKM’den yep yeni bir komedi filmi projesi için daha hazırlıklar başladı.  Şahin Irmak’ın hem baş senarist hemde başrol olarak yer alacağı Düğüm Salonu Filmi  için bayramdan sonra çekimler başlayacak. Düğüm Salonu filminin yönetmenliğini ise Hakan Algül yapacak. Senarist Şahin Irmak  Düğüm Salonu filminde bir düğünde yaşanan eğlenceli olaylar ve sonrasında ortaya çıkan bir aşk konu alınacak. Düğüm Salonu Filmi  çekimleri için set İstanbul dışına kurulacak.

Düğüm Salonu Oyuncuları

Şahin Irmak

1981 yılında İzmir’de dünyaya gelen Şahin Irmak 36 yaşındadır. 1.86 cm boyunda ve 83 kg olan Şahin IRMAK Çok Güzel Hareketlerdeki Hıyarlı Dede karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Entelköy – Efeköy’e karşı filmini yazıp yönetmiştir. 

 İrem Sak

1986 Sivas doğumlu olan İrem Sak 31 yaşındadır. İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Beşiktaş Kültür Merkezi’nde çalışarak tiyatroya başladı. Yalan Dünya” adlı dizide Tülay karakterini canlandırması ile ünlü oldu. Son olarak Murat Boz ile projede yer almıştır. 

Gonca Vuslateri

Bodrum’da meşrubat satarken Selçuk Yöntem’le karşılaşan ve ünlü olan Gonca Vuslateri son olarak Anne dizisinde canlandırdığı Şule karakteri ile ünlenmiştir. Yalan Dünya dizisi ile hayatımıza girmiştir. 

Emre Karayel 

Sunucu ve dizi oyuncusudur.

Düğüm Salonu Tanıtım Fragmanı Teaser

Düğüm Salonu fragman şuanda yayınlanmadı.

dizibilgi google play

Düğüm Salonu Filmi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı (1 Yorum)