Dr. House Dizisi Yerli Versiyon Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste) Yakında Tv 8 de

Yapımcılığını Karga7 Pictures üstleniyor.
Senaryosunu Berkun Oya kaleme alıyor.
Yönetmenliğini

Dünyaca ünlü bir dizi olan Dr. House, 2004 – 2012 yılları arasında 8 yıl boyunca Amerika’da ve dünyanın pek çok ülkesinde yayınlandı.
sekiz yıl ABD’de oynayan ve Dünyada olduğu gibi Türkiye de de büyük ilgi gören dizinin yerli uyarlaması yapılacak. Türkiye haklarını Karga7 Pictures aldı. Yapım TV 8’de yayınlanacak.  Yerli versiyonun Tam adı belli olunca sizleri bilgilendireceğiz.

Dizinin başrollerini Ozan Güven, Timuçin Esen ve Okan Yalabık ekip için adı geçenler arasında. Tam netlik kazanınca sayfa yeniden güncellenecektir.

Başrol Halit Ergenç oldu.

Motorcycle Details


HOUSE M.D. Dizinin Konusu

Orijinal ismi ‘House M.D’ olan dizi, uzman doktor Gregory House ve üç kişilik ekibinin hastanede başlarından geçen olayları konu alıyor. 

Gregory House New Jersey Princeton Plainsboro Hastanesinin tıbbi tanı uzamanı doktordur. Kendini aşırı beğenmesi, insanları önemsememesi ve boş vermişlik gibi özelliklerine rağmen müthiş bir doktordur. Uzmanlık alanı bulaşıcı hastalıklardır (intaniye). Hiç kimsenin tanı koyamadığı hastalara tanı koyarak onların hayatlarını kurtarmaktadır ancak ekibindekilerin psikolojilerini de sürekli olarak bozmaktadır. Hastanenin yöneticisi Lisa Cuddy onu sürekli gözlem altında tutmaya çalışmaktadır ve ondan asla vazgeçmemektedir çünkü en zor durumlarda hastaları kurtaran hep odur ama Dr. House yüzünden hastane sık sık dava edilmektedir.

Medikal drama tarzındaki dizinin senaryosunu başarılı senarist Berkun Oya kaleme alacak. Senaryosu çok beğenilen Dr. House dizisinin yerli uyarlaması tv 8 de yayınlanacak

HOUSE M.D. Yerli VersiyonDizisi Oyuncu Kadrosu

Halit Ergenç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vuslat Dizisi 8. Bölüm Analizi “Aslı”