Dostlar Mahallesi Berrin (Berrin Arısoy) Kimdir ?

Burak 13 Ara 2017 Dostlar Mahallesi  0

Kanal D nin yeni sezonda izleyicileri güldürmeyi amaçladığı Dostlar Mahallesi yayın hayatına başladı. Bir çok başarılı komedi oyuncusunu bir araya getiren yapım kadrosu ve eğlenceli senaryosu ile izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya başladı ve sezona da iyi bir giriş yaptı. Dizide elbet dikkat çeken karakterlerde var .

Çiçek taksi ve cennet mahallesini harmanlayan yeni komedi dizisinde diğer dizilerdeki gibi samimi dostluklar ve eğlenceli diyaloglar dikkat çekiyor. Cennet mahallesinde uzun süre çalışan Alişan ve Çağla Şikel’in yanı sıra Ersin Korkut, Irina Ivkina, Hande Katipoğlu, Zeynep Eronat, Ulaş Torun, Ceyhun Fersoy, Turan Özdemir ve Buse Varol isimlerinde eklenmesiyle gerçekten iyi bir kadro kurulmuş.

Dizinin dikkat çeken karakterlerinden biride Berrin oldu. Sizlere bu yazımızda Berrin karakterini yakından tanıtacağız. İşte Dostlar mahallesi berrin kimdir ? Gerçek adı nedir ? Kaç Yaşındadır gibi soruların cevapları .

Berrin Arısoy Kimdir ?

22 temmuz 1970 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan oyuncu ilk olarak Çarli dizisiyle tanınmıştır. Daha sonra 1998 yılın`da Ateş Dansı isimli dizi`de Beyhan karakterine hayat vermiştir. 1999 yılında Tuba Ünsal ve Aytaç Arman`ın başrollerini oynadığı Kıvılcım dizisinde yer almıştır. Çarli İş Başında , Beşinci Boyut ,  Küçük Kıyamet, Üsküdar`a Giderken , Çılgın derhane Üniversitede yer aldığı diğer yapımlardır.

Dostlar Mahallesi Bahar (Buse Varol) Kimdir ?
Dostlar Mahallesi Ne Zaman Yayınlanacak ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir