Dolunay Soysert Kimdir ? (Kayıtdışı Esra)

Burak 04 Eyl 2017 Kayıtdışı  0

Uluslararası bir suç örgütünün yaptığı işleri ortaya çıkarmak için çalışmalar yapan Erkan Petekkaya dizide bir istihbarat ajanını canlandırıyor. Olayların bu mihvalde geliştiği dizide yeni karakterler de belli olmaya başladı. Dizide Esra karakterini Dolunay Soysert canlandıracak. Ayrıca dizide Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Tanıtım fragmanı yayınlanan dizi sosyal medyada bir hayli ses getirdi. Fox TV ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak olan dizide yönetmenliğini  Cevdat Mercan, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor. Ayrıca dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert bulunuyor.

Dolunay Soysert Kimdir ?

Fox TV ekranlarında eylül ayında yayınlanacak olan ve şimdiden izleyicileri ekranlara kilitlemesi beklenen Kayıtdışı dizisinde Esra karakterini oynayacak olan Dolunay Soysert 25 Mart 1973 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Dolunay çerkez kökenli bir ailenin çocuğudur. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji Bölümü ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Amerika´da Nebraska Üniversitesi Drama ve Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Kaygısızlar, Çılgın Bediş, Bir İstanbul Masalı, Avrupa Yakası gibi bir çok filmde rol alan tecrübeli oyuncu Sinan Tuzcu ile evlidir.

Dolunay Soysert İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/dolibom/?hl=tr

Kayıtdışı Tanıtım Fragmanı

Kayıt Dışı Neden Yok ? Final mi Yaptı ?
Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl
Kayıtdışı Adnan Kimdir (Uğur Polat Kimdir? Kaç Yaşında)
Kayıtdışı Arda Kimdir? (Burak Yamantürk Kimdir? Kaç Yaşında? )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.