Dolunay Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

MF Yapım ve Med Yapım ilk ortak dizisi Dolunay 2017 yaz sezonun en iddialı projeleri arasında kendine yer buldu. Dolunay dizisi 4 temmuz 2017 salı günü yayınlanan ilk bölümünde 5.45 reyting aldı ve günün en çok izlenen yapımı oldu.  Dolunay dizisi aynı zamanda sosyal medyada da ilk bölümü ile çok konuşuldu. Dolunay dizisi için sosyal medyada hatasız; süper, harika bir dizi olmuş. Çok yakışıyorlar gibi yorumlar geldi.

Dolunay dizisinde Nazlı ve Ferit’in hikayesine bakıldığında gelişmiş Kiralık Aşk demek çok uygun. Zira Kiralık Aşk’ta da olduğu gibi kadınlara daha önce yaşadığı aşk sebebi ile küsmüş bir adam ve işine sadik başarılı ve güzel bir kız var. Sonuç olarak biz bu dizide zor da olsa karmalık da olsa Nazlı ve Ferit aşkına şahit olacağız.

Dolunay dizisi senaryosunda derine indiğimizde sadece Ferit ve Nazlı aşkına odaklanmış bir basit hikaye yerine çok farklı karakterler ile süslenmiş geniş bir hikaye görüyoruz. İzleyici ise Can Yaman ve Özge GÜREL’i tanıtımlarda da bir birine oldukça yakıştırdı. Bu şartlar altında yaz dizilerinin ve aşk dizilerinin en başarılı kanalı olarak bildiğimiz Star Tv’de yayınlanan Dolunay dizisi için 2017 yaz sezonun Şevkat Yerimdar ile birlikte en çok konuşulacak ve en çok izlenecek dizisi olacağını söyleyebiliriz.

Dolunay dizisi salı günleri ekranlara gelecek. İşte Dolunay dizisi ile ilgili en büyük problem de burada. Zira tüm kanallar en potansiyelli yaz dizilerini salı gününe koydular. Adı Efsane; Rüya ve Deli Gönül dizisi salı akşamları ekranlara gelecek 4 dizi. 

Zaten yaz sezonunda reytinglerin yarı yarıya düştüğünü düşünürsek bir de 4 dizi aynı gün olunca bu dizilerden biri çok büyük başarı gösterip aradan sıyrılamazsa hepsi yaz sezonu sonunda inal yaparak ekranlara veda etmek zorunda kalacaktır. Benim tahminim Dolunay dizisi 10 12 bölüm arasında eylül ayı başında veya ortasında final yaparak ekranlara veda edecektir. Yaz dizileri genelde 13 bölüm sonunda final yapıyor; bu ise dizilerin kanallar ile yaptığı ilk yayın hakları sözleşmesine bağlı.

Dolunay dizisi yaz sezonunda salı günün sıyrılan dizisi olayı başardı. Bakalım Dolunay dizisinin bu performansı yeni sezonda devam etmesi için yeterli olacak mı?

dizibilgi google play

Dolunay Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (55 Yorum)

 1. Diziyi çok severek izliyordum ancak Hakan’ın iftiraları artık çok sıkmaya başladı artık herşeyin açığa çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum

 2. Dolunay dizisi çok güzel bir dizi ,çok eğleniyoruz Hemde kötü insanların bir yerlere gelmek için yaptıkları görüyoruz dersde veriyor Bu dizi kesinlikle bitmesin

 3. Nazlı ve Ferit çok başarılı. Diğer oyuncular da işin hakkını veriyor. Çok boyutlu ve keyifli bir dizi. Nazlı ve Ferit’in mutlu zamanları da olsun, mutsuzluk artmasın lütfen.

 4. Kesinlikle final olmamalı muhteşem bir dizi izlediğim bölümleri tekrar tekrar izliyorum

 5. can yaman süpersin ama partnerin için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.çok yeteneksiz.her yerinden rol akıyor..

 6. kesinlikle yakışmıyorlar.arada sıfır bir kimya var.özge cidden çok kötüsün..kendini seyredipte ne hissediyorsun merak ediyorum:)

 7. Dolunay bence çok güzel bir dizi gençlik dizisi kıpır kıpır bir dizi her akşam beğeniyle izliyorum hatta bazen tekrarını bile izliyorum karakterler çok yakışmış rollerini çok.iyi bize hissettiriyorlar bence yeni heyecanlar la tam.hizla devam.etsin

 8. Dolunay sıcak ve samimi bence içimizdeki duyguları heyecanı harekete geçiriyor olumsuz şeylerden sıkıldık

 9. Evet bitmesin.ozge gureli ergenler seyretmeye devam etsin.can yaman’da adam gibi bir projeye gecsin kariyerinin son bulmasini istemiyorsa.ozge gurel guzel soyle alici baktigimizda ama o kadar.cazibe sıfır olunca guzellik de pek bir ise yaramiyor.

 10. dolunay güzel bir dizi kiralık aşkın kötü bir kopyası değil bence bu herkesin kendince bir fikri umarım final olmaz

 11. Kiralık aşk Reyting yüzünden bitiyorsa onun taklidinin reytingi nasıl yüksek oluyor.Birkaç insanın belirlediği Reyting dizilerine niye mahkum kalıyoruz acaba?

 12. Dolunay kiralık aşk’ın kötü taklidi olup da nasıl. reytingi olabiliyor da devam edebiliyor? Reytingleri kim belirliyor?

 13. Dolunay dizisi kiralık aşk’ın kötü bir kopyası.Onun yerine kiralık aşk için emek harcasalar biz seyircileri çok memnun ederler.

 14. Bence dizi kiralık aşk dizisinin çok kötü bir taklidi.Ayrıca oyuncuların rol yapma yetenekleri çok zayıf?

  • Ozaman sen çık oyna gerizekalı mal yaa müthiş oyunculukları var ve dizide çok müthiş vee kiralık aşklada alakası yokkk!!!

 15. YAHU YAZ GELİNCE HER KES CİKİİYOR BİR DİZİ YETER ARTİK HEPSİ DE COK SACMA TABİİİ KANATSİZ KUSLARİ CİKMAK SARTİYLA

 16. Umarim erken final yapmaz cunki guzel diziye benziyor oyuncularin ikisini de cok seviyorum fragmani izlerken kiralik ask yadima dustu ya kosrisi ozledim burda koris de olsa guzel olurdu