Dolunay Dizisi Alya Neden Yok ?

Star Tv de yayınlanan Dolunay dizisinden ayrılık haberi geldi. Dizide Alya karakterine hayat veren Türkü Turan diziden ayrıldığını duyurdu. Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı dizide Alya karakteri de gençler arasında fenomen olmuştu.

Türkü Turan diziden ayrılışını ve nedenini sosyal medya hesabından açıkladı.Konuyla ilgili çok sayıda mesaj aldığını belirten güzel oyuncu diziyle 13 bölümlük anlaşma yaptığını fakat karakterin çok beğenilmesiyle 3-4 bölüm daha eklendiğini söyledi. Fakat dizinin senaryosu gereği Alya’nın hikayesine artık yer olmadığı gerekçesiyle diziden anlaşmalı olarak ayrıldığını belirtti. Dizi ekibiyle bir problemi olmadığını da belirten genç oyuncu arkadaşları , yapım ve set ekibine teşekkür ederek yeni projelerde yoluna devam edeceğini yazdı.

Dolunay Alya (Türkü Turan) Kimdir ?

1 Şubat 1985 Muğla doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar mezunudur. İlk dizisi Annem ile dizi kariyerine başlayan güzel oyuncu Meral , Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi büyük produksiyonlarda yer almıştır. Gişe Memuru Musallat gibi filmlerle de beyaz perde de oyunculuğunu sergilemiştir?

dizibilgi google play

Dolunay Dizisi Alya Neden Yok ? (3 Yorum)