Dolunay Dizisi Nazlı Kimdir ? Özge Gürel

Burak 29 May 2017 Dolunay  0

Star Tv’de yaz dizisi olarak belirlenen dizi Dolunay ,MF Yapım ve Med Yapım tarafından haziran ayında izleyicisi karşısında çıkarılması beklenen ve baş rollerinde Özge GÜREL ve Can Yaman’ın yer alacağı yeni bir aşk dizisidir.

Yaz dizisi olarak uygun görülen,hazırlanan senaryoda uygulayıcı yapımcı olarak ise Türkan ŞORAY’ın kızı Yağmur ÜNAL oturacak. Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda olacağı Dolunay dizisi oyuncu kadrosu için Yağmur ÜNAL’ın titiz çalışmaları devam ediyor. Başrollerindeki oyuncular sayesinde dizi şimdiden kitle edinmeye başlamış.

Dolunay Dizisi Nazlı Kimdir ?

Dolunay dizisinde başrol olarak oynamaktadır. Özge Gürel dizide saf,güzel ve masumane bir aşçı olarak rol almaktadır. Aynı zamanda yakışıklı oyuncu Ferit (Can Yaman) ile aşk yaşayacaktır.

Dolunay Dizisi Özge Gürel Kimdir ?

1987 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu Özge GÜREL 29 yaşındadır. Üniversite Eğitimini  Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. İlk dizisi olan  Kızım Nerede dizisi ile deneyim kazanan Özge GÜREL daha sonra Medcezir dizisinde rol alarak kendini yetkililere göstermiştir. Özge GÜREL’in kariyeri ise Kiraz Mevsimi dizisinde Başrol alarak tavan yapmıştır. Son oalrak ise Yıldızlar Şahidim dizisinde başrol almış ancak reytingler düşük olunca dizi bitmiştir.

Dolunay Dizisi Tanıtım Fragmanı:

Dolunay Dizisi Tanıtım Fragmanı şu anda yayınlanmadı. Ancak yayınlandığı zaman sitemizde görebilirsiniz.

Dolunay Dizisi Neden Yok ? Dolunay Final mi Yapacak ?
Dolunay Dizisi Alya Neden Yok ?
Dolunay Dizisi Dadı Melis Kimdir ? (Gamze Aydoğdu)
Dolunay Nazlı ile Ferit mi Yoksa Nazlı ile Deniz mi Daha Çok Yakışıyor?

“Dolunay Dizisi Nazlı Kimdir ? Özge Gürel” üzerine 1 yorum

  1. İlqar dedi ki:

    Salam.yaxşıdı amma baxa bilmirəm bacılarım.tatlı belaya baxır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.