Dolunay Dizisi Ferit Kimdir ? Can Yaman

Star Tv’de yaz dizisi olarak belirlenen dizi Dolunay ,MF Yapım ve Med Yapım tarafından haziran ayında izleyicisi karşısında çıkarılması beklenen ve baş rollerinde Özge GÜREL ve Can Yaman’ın yer alacağı yeni bir aşk dizisidir.

Yaz dizisi olarak uygun görülen,hazırlanan senaryoda uygulayıcı yapımcı olarak ise Türkan ŞORAY’ın kızı Yağmur ÜNAL oturacak. Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda olacağı Dolunay dizisi oyuncu kadrosu için Yağmur ÜNAL’ın titiz çalışmaları devam ediyor. Başrollerindeki oyuncular sayesinde dizi şimdiden kitle edinmeye başlamış.

Dolunay Dizisi Ferit Kimdir ?

Star Tv’nin yaz dizisi olarak belirlediği aşk dizisi Dolunay da yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın Rol verdiği Ferit karakteri oldukça zengin başarılı bir iş adamıdır. Aynı zamanda Nazlı ile aşk yaşayacaktır.

Dolunay Dizisi Can Yaman Kimdir ?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Can Yaman 28 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunudur. Tiyatro ve diziler sayesinde kendini gösteren Can Yaman Sinem Kobal ile birlikte rol aldıkları Gönül İşleri dizisine canlandırdığı Bedir karakteriyle ün kazanmıştır. Son olarak İnadına Aşk ve Baba Candır dizilerinde rol almıştır.

Dolunay Dizisi Tanıtım Fragmanı:

Fragman şu anda yayınlanmadı. Yayınlandığı anda sitemizde bulabilirsiniz.

dizibilgi google play

Dolunay Dizisi Ferit Kimdir ? Can Yaman (1 Yorum)