Dolunay Dizisi Dadı Melis Kimdir ? (Gamze Aydoğdu)

Burak 19 Tem 2017 Dolunay  0

Dolunay dizisinde bazı isimler diziden ayrılırken bazı isimlerde diziye dahil oluyor. Bilindiği gibi dizinin 3. bölümünde Zeynep ve Demir trafik kazası sonrasında diziden ayrılmışlardı. Reytinglerde birinciliği kimseye kaptırmayan dizi Dolunay’a dadı Melis olarak dahil olan kişi Gamze Aydoğdu oldu.

Dolunay Dizisi Gamze Aydoğdu Kimdir ?

Dolunay Dizisine Bulut’a dadılık yapmak için Dadı Melis olarak dahil olan Gamze Aydoğdu Angelina Jolie’ye olan benzerliği ile biliniyor. Yerli Angelina diye hitap edilen güzel oyuncunun dizi deneyimi bulunmuyor. Ancak Sen Sağ Ben Selamet ve İstikbalin Gözyaşları adlı sinema filmlerinde rol almış.

Yapımcılığını Türkan Şoray’ın kızı olan Yağmur Ünal ve Med Yapım’ın ortaklaşa üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı dizinin başrollerinde Özge Gürel, Can Yaman, Türkü Turan, Balamir Emren ve Mert Yavuzcan yer aldığı Dolunay dizisine dahil olan güzel oyuncu ile çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Ancak dizide uzun süreli rol alacağa benziyor. Dolunay dizisi her salı akşamı 20.00 de Star TV’de sevenleriyle buluşmaya devam edecek. 

Dolunay Dizisi Gamze Aydoğdu İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/gamzeaydgd/

Dolunay Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

 

 

Dolunay Dizisi Neden Yok ? Dolunay Final mi Yapacak ?
Dolunay Dizisi Alya Neden Yok ?
Dolunay Nazlı ile Ferit mi Yoksa Nazlı ile Deniz mi Daha Çok Yakışıyor?
Dolunay Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir