Doktor Geldi Programı Sunucusu Doktor Halit Yerebakan Kimdir?

Burak 08 Eyl 2017 Haberler  0

Trt 1’de yeniden doktor programları yapmaya başlayacak. 11 eylül pazartesi gününden itibaren son olarak İyi Fikir programında yer alan  Doktor Halit Yerebakan’ın sunumu ile hafta içi her gün Doktor Geldi  programı Trt 1 ekranlarında olacak. Doktor Geldi programında diğer doktor programlarından farklı olarak  hastaların yaşam hikayelerine ve deneyimlerine çokça yer verilecek.

Doktor Geldi programında sağlıklı kalabilmek için çeşitli önerilerin yanında var olan hatalıklara da iyi gelen şeyler çözüm önerileri için alanında uzman doktorlarında katılımı ile hoş ve bilgilendirici sohbetler yapılacak.

Doktor Halit Yerebakan Kimdir?

Doktor Halit Yerebakan aslen Kalp Cerrahıdır. Yedi TEpe Üniversitesi Baş Hekim Yardımcısıdır. Son olarak Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan İyi Fikir programında sunuculuk yapmıştır. Çok çalışkan ve mutlu bir insandır. Günaydın ve Daily Sabah gazetelerinde yazar olarak yer almaktadır. Sağlıklı Yaşam konuşmacısıdır.

Halit Yerebakan 1982 İstanbul doğumludur ve 35 yaşındadır. Doçent Doktordur. İlk ve Ortaöğrenimi Amerika’da tamamlamıştır. İstanbul Bilim Üniveritesi Tıp fakültesi’ni burslu şekilde okudu. Uzmanlığını Yeditepe Üniversitesinde Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünde yaptı. Halen kalp ve akciğer nakli konusunda Columbia Universitesinde doktora sonrası araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır.

Doktor Geldi Nerede Çekilmekte?

Trt1’in yeni programı Doktor Geldi Ulus Trt’e stüdyolarında çekilmektedir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Doktor Geldi Programı Sunucusu Doktor Halit Yerebakan Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    gecen sezon programınıızlıyortuk cok guzel bılgıler edındık bu sezonda ızlıyeceğız nşanlah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.