Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi (İbrahim Çelikkol) Kimdir ? İbrahim Çelikkol Kimdir ? 2020

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Kimdir?

2019’un  son çeyreğinde izleyicisiyle buluşan dizinin usta oyuncularından biri de İbrahim Çelikkol oldu  Demet Özdemir ile beraber başrollerin paylaşacağı TV8’in yeni dizisi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dikkatleri üzerine  çekmeye  devam  ediyor. Reyting sonuçları henüz açıklanmasa da yüksek beklentiler içine girdiğimiz dizinin uzun soluklu bir yapım olacağından şüphemiz yok.

İbrahim Çelikkol (Mehdi) Kimdir ?

Doğum Tarihi : 1982

Yaşı : 38

Boyu : 1.87

Burcu : Kova

İnstagram Adresi : ibrahimcelikkol41

Eşi : Mihre Mutlu

Oynadığı Diziler ve Filmler : Siyah Beyaz Aşk , Kördüğüm, Reaksiyon, Muhteşem İkili, Fetih 1453

Biyografisi :

14 Şubat  1982 yılında dünyaya merhaba diyen yakışıklı oyuncumuz İbrahim  İzmitlidir. Oyunculuk yılları öncesinde Basketbol ile uzun bir süre vakit geçirmiştir. 187 cm boyundadır.Basketbolu bıraktıktan sonra ağırlıklı olarak oyunculuk eğitimine önem vermiştir. Keşfedilmesi ise Ünlü Yönetmen Osman Sınav tarafından olmuştur.2008 Yılında Osman Sınav Tarafından yapılan dizi Pars’da Başrol oyunculuğunu yapmıştır. Son olarak ise 2014 yılında Reaksiyon adlı dizide oynamıştır. Fetih 1453 sinema filminde Ulubatlı Hasan rolüyle adından çokça söz ettirmiştir. Yakışıklı oyuncu  mimar sevgilisi Mihre Mutlu’yu isteyerek evliliğe ilk adımını atmıştır.

 

İbrahim Çelikkol Fetih 1453 Ulubatlı Hasan Sahnesi

 

dizibilgi google play

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi (İbrahim Çelikkol) Kimdir ? İbrahim Çelikkol Kimdir ? 2020 (3 Yorum)

  1. Bu dizi bitmemeli kanalD bizi duyan yokmu ayrıca çok uyumlu oynuyorsunuz çok yakışıyorsunuz türkan Şoray, kadir inanır gibi…