Doğduğun Ev Kaderindir Kaan Taşaner Diziden Neden Ayrıldı?

Gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak çekilen dizide oyuncu değişikliği yapıldı. Projede yer alacak olan Kaan Taşaner, “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin ekibinden ayrıldı.

Yapımcılığını OG Medya’nın, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak’ın üstleneceği, senaryosunu Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, oyuncu kadrosu; İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Fatih Koyunoğlu ve Nurşim Demir gibi isimlerden oluşan dizinin kadrosundan Kaan Taşaner ayrıldı.

Doğduğun ev kaderindir dizisi yakında tv8’de seyirciyle buluşacak.

Dizinin ismi Evim olarak ilk duyurulduğunda dikkat çekiyordu. Sonra ismi değiştirildi. Şimdi de oyuncu ekipten ayrıldı. Bakalım dizi yayın hayatına başlayana kadar daha ne değişiklikler olacak?

engin hepileri doğduğun ev kaderindir

Kaan Taşaner’in Yerine Kim Geçecek?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılan Kaan Taşaner’in yerine Kimse Bilmez dizisinde rol alan Engin Hepileri nin geçeceği söyleniyor.

Hepileri’nin Kimse Bilmez 25. bölüm fragmanında Keremcem’in canlandırdığı Ali karakteri tarafından vurulması ve ölmesi diziden ayrılarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alarak ekran yolculuğuna devam edeceği ihtimalini güçlendiriyor.

dizibilgi google play