Doğduğun Ev Kaderindir İlk Fragman (İnsan Kendi Kaderini Değiştirebilir mi?)

Burak 07 Ara 2019 Doğduğun Ev Kaderindir  0

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. “Gerçek bir hayat hikayesi” sloganı ile tanıtımı yapılan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinleniliyor.

TV8 ekranlarında başlayacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ilk tanıtımı 6 Aralık Cuma akşamı yayınlandı. Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryosunu yazdığı dizide İbrahim Çelikkol ile Demet Özdemir kamera karşısına geçiyor. İşte, Doğduğun Ev Kaderindir dizisi tanıtım fragmanından ilk görüntüler.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi? Gerçek bir hayat hikayesi! Sizce insan kaderini değiştirebilir mi? Bu konudaki düşüncelerinizi yazabilir, paylaşabilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir, “Kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya” ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor dizi.

Doğduğun Ev Kaderindir İlk Tanıtım

Doğduğun Ev Kaderindir 2. Teaser

“Annesinin sevmediği bir adamı, elin kızı sever mi?” Kaderin ona sevdiklerinin onu hep bırakıp terk edeceğini söylediğini ifade eden Mehdi, yine de içine düştüğü bu durumun nedenlerini sorgulamaktadır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Doğduğun Ev Kaderindir İlk Fragman (İnsan Kendi Kaderini Değiştirebilir mi?)” üzerine 1 yorum

  1. Hanim abla dedi ki:

    Merhaba. “İnsan kaderini degiştirebilir mi?” sorusuna benim cevabım: evet, degiştirebilir.Elbette yazılanı silip de baştan yazmak gibi bir şey yok.Ama insanın sürdüyü yaşam tarzı, akidesi, amelleri kaderi bir kadar degiştirir.Kolay degil, çünkü insan kalbi hem kutsal mabedgah ola bılır, hem de şeytan yuvası.Kapıyı kime açacagımıza baglı.Bu benim fikrimdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir