Doğduğun Ev Kaderindir Final mi Yaptı? Neden Yok?

Burak 14 Nis 2020 Doğduğun Ev Kaderindir  0

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği, TV 8 ekranlarında nadiren görülen dizi serüvenine katılmış olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi konusu zengin fakir aşklarından bir kesit olarak karşımıza sunuldu. Dizinin başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir üstleniyor. Dizinin Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturuyor. İlk bölümde beklenenden daha fazla ilgi ile karşılanan dizi AB reytinglerde 5. sıraya oturmayı başarmıştı. Yaklaşık 4 aydır yayınlanan dizi 18 Mart Çarşamba günü yayınlanan 12. bölümüyle totalde kendine 7. sırada yer buldu. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 22 Nisan tarihinde neden yayınlanmadı?

Televizyon ekranlarında, daha doğrusu TV8 ekranlarında yeni kan olarak adlandırdığımız Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin ilk bölümü fazlasıyla beğenilerek izlenmişti. Reytinglerden bunu anladığımız gibi sosyal medyadan gelen olumsuz yorumlara baktığımızda bir o kadar da eleştiri almıştı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin  şimdiye kadar yayınlanan 11 bölümlük serisine baktığımızda ise yavaş yavaş dizinin kitlesinin ve oyuncu kadrosunun oturduğunu görüyoruz. Konu bakımından beğenilen dizinin yeni bölümlerini sizler gibi merakla beklerken herkesin merak ettiği o soruya gelelim; Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri Neden Yayınlanmıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir 12. Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Türkiye’nin daha doğrusu dünyanın içinde bulunduğu bu sıkıntılı dönem her sektörü etkilediği gibi dizi sektörüne de el attı. Coronavirüs salgını hayatı durma noktasına getirirken dizi oyuncularının setlerde çekimlere devam etmesi mantıksız ve bir o kadar önlem dışı algılanıyordu. Bu gelişmelerin ışığında çekimlerine ara veren dizilerden biri de Doğduğun Ev Kaderindir oldu. İşte bu yüzden Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 22 Nisanda yeni bölümüyle ekranlarda olamayacak. Bu salgın atlatılır atlatılmaz dizi çekimlerine devam edecek ve yeni bölümleri yayınlanmaya tekrar başlayacaktır. Tahminimizce minimum nisan ayının sonuna kadar yeni bölüm yayınlanmayacak.

GÜNCELLEME: Salgın derecesinin yükselmesiyle beraber bir çok dizi erken sezon finali yapmak zorunda kaldı. Bu dizilerden biri de Doğduğun Ev Kaderindir olacak gibi gözüküyor. Mayıs ayına kadar çekimlerine tekrar başlanmazsa dizi Eylül ayında tekrar ekranlara gelecek.

Doğduğun Ev Kaderindir Final Ne Zaman?

İbrahim Çelikkol ve Ceren Özdemir gibi usta oyuncuların yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne zaman final yapacak? Yukarıda da açıkladığımız gibi sert eleştirilerin yanında olumlu eleştiriler de vardı. Konusunu gerçek hayattan alması izleyicileri büyülemiş gibi görünüyor. TV 8 ekranlarının genellikle yarışma programlarına yer verdiğini hepimiz iyi biliyoruz. Acun Ilıcalı’nın dizi sektöründe de gelişme istediği elimize gelen bilgiler arasında. Yani kanal Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle kalmayıp yeni yeni projelere de ev sahipliği yapacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Tuttu mu?

Çarşamba günlerinin enlerinden biri olmaya aday olan diziye sosyal medyadan gelen yorumlar eşliğinde çok beğenildiğini söyleyebiliriz. Kuruluş Osman ve Benim Adım Melek gibi dizilerden sıkılanların tercih ettiği bu dizide yapımcı ve senaristi böyle güzel bir yapımı bizlerle buluşturduğu için kutluyoruz. Doğduğun ev kaderindir tuttu mu tutmadı mı buna kesin bir yorum yapamıyoruz ama gelen yorumlardan yola çıkarak dizinin uzun soluklu olacağını düşünüyoruz. Yayınlanan ilk 11 bölümüyle beğenileri üzerine toplayan dizinin kemik kitlesi oluşacak gibi.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.