Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon Ne Zaman? Yeni Sezon 2020

furkan 08 May 2020 Doğduğun Ev Kaderindir  0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı kitabından uyarlanan ve TV8 ekranlarında fırtına gibi esen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dünya genelinde yayılan Covid-19 salgınının ülkemize sıçraması ve iyice yayılması ile beraber sete ara vermişti.

Dizi yayınlandığı günden itibaren izleyicilerin büyük bir beğenisini toplamayı başarmış ve TV8 kanalının çarşamba akşamları için vazgeçilmezi haline gelmiştir. Korona virüs salgını yüzünden ülkemizdeki birçok dizi gibi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çekimlere ara vermiş ve stok bölümü olmadığı için yeni bölüm yayınlayamamıştır. Peki Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni sezon ne zaman?

Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon Ne Zaman?

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri kendisine bağlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sete ara vermesi üzerine 2. sezon için onay alıp alamadığı konusunda büyük tartışmalar yaşanmıştı. Bu tartışmalara son verecek nitelikte bir haber TV8 kanalından geldi. TV8 kanalı dizi için yeni sezon onayı verdiğini açıklayınca seyirciler büyük bir sevinç yaşadı. Dizinin 2. sezonunun olacağını öğrenen seyirciler Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezon tarihini de merak etmeye başladı.

Kuruluş Osman’dan önce yayına girmeyi planlayan dizi yapımcılarının yeni sezon başlangıç tarihi için 9 Eylül 2020 seçeceğini düşünüyoruz. Dizinin Kuruluş Osman’dan daha erken yayınlanmasını istemelerinin tek sebebi çarşamba akşamlarının genel kitlesini kendisine çekmektir. Böylece reytingler artacak ve kazanç çoğalacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 2. sezonu için onay almasıyla rahatlayan seyirciler dizinin sete çıkacağı tarihi merak etmeye başladı. Başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Hepileri ve Fatih Koyunoğlu olan dizinin yeni sezon çekimlerine çıkabilmesi için bu isimlerle tek tek yeni sözleşme imzalaması gerekmektedir.

Dizi oyuncu kadrosunu ve yönetim kadrosunu ayarladıktan sonra Ağustos ayında sete çıkacaktır. Dizi ilk başta geçen sezon ki hataya düşmeyip stok bölümler çekecektir. Daha sonra yeni sezon bölümleri için oyuncuların yazın tatile çıkmamaları istenecek ve sıcak ağustos günlerinde çekimlere başlanacaktır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir