Adı Zehra Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Burak 24 Eyl 2017 Adı Zehra  0

Fox Tv 2017 2018 yeni sezonuna “Kalbimdeki Deniz”, “Savaşçı”, “Şevkat Yerimdar”, “Kayıtdışı” ve  “Bizim Hikaye” ve “Oğul” dizisi ile başlayacağını bizlere duyurdu.  Fox Tv yeni sezona 5 dizi ile başlayacak ancak çekimleri devam eden Oğul dizisinin de başlaması ile 6  dizi yoluna devam edecek. Fox Tv’nin yeni sezonda elinde ki dizilere alternatif olarak hazırladığı dizilerden bir tanesi de Adı Zehra dizisi.

Fox Tv’nin NTC Medya ‘ya hazırlattığı dizilerden olan Adı Zehra dizisinin yönetmen koltuğunda son olarak Tahin Pekmez filmini yönetmen ve daha öncesinde Aşk ve Gurur ve Kara Ekmek gibi dev dizilerde görev alan Taner Akvardar yapacak.

Adı Zehra Dizisi senaryo ekibinde ise Bekir Sıtkı Baran, Murat Emir Eren, Rana Mamatoğlu gibi alanında çok başarılı senaristler var. Bu açıdan bakıldığında Adı Zehra Dizisi steknik açıdan oldukça güçlü bir dizi.

Adı Zehra dizisi için şuanda senaryo ekibi çalışmalarına devam ediyor. Adı Zehra’nın senaryosu tamamlandığında ise başrol olarak yer alacak karakterler için çalışmalara başlanacak ve Türkiye’nin yıldız isimlerine teklifler gidecek.

Adı Zehra dizisi oyuncu kadrosu  ise şu şekilde :Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan. Yeni oyuncular eklendiğinde sayfamız güncellenecektir.

Adı Zehra İlk Fragmanı Yayınlandı :

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Adı Zehra Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Pyuncu kadrosu belli oldu bence ekleyin.

  2. Melisaa dedi ki:

    Süper bir dizi başroldeki kız çok tatlı. Bence tutacak

  3. Osman dedi ki:

    Merakla beklediğim dizilerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.