Haberler

Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Ünal Yeter’in kaleme aldığı Gençliğim Eyvah dizisi 2020 yaz dizileri arasına adını yazdırmayı başardı. Ülkemizde yayılan virüsün etkisini azaltması ışığında 15 hazirandan itibaren yeni bölümleriyle her pazartesi ekranlara gelecek olan..
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi
Haziran ayı itibariyle yayınlanmaya başlayacak olan Gençliğim Eyvah dizisi cast çalışmaları sona erdi. Birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda barındıran dizinin reyting konusunda iddialı olduğu görünüyor. Virüs salgını sebebiyle birçok dizinin çekimlerine..
Gençliğim Eyvah Suzan Kimdir? Gerçek İsmi
ATV ekranlarının yeni yaz dizisi Gençliğim Eyvah 15 haziran pazartesi günü seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı tamamlanan dizinin karakterleri de bir hayli merak ediliyordu. Başrol oyuncularına..
Gençliğim Eyvah Ayşe Kimdir? Azra’nın Kardeşi
Süreç Film tarafından titizlikle hazırlanan Gençliğim Eyvah dizisi cast çalışmalarına hızını kesmeden devam ediyor. Haziran ayında yayınlanması beklenen dizinin ışıl ışıl, tam bir yaz dizisi olacağı yayınlanan tanıtım videosuyla kesinleşti...
Gençliğim Eyvah Azra Kimdir? Biyografisi
Süreç Film tarafından ATV için hazırlanan Gençliğim Eyvah dizisi seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aynı semtteki iki kebapçının rekabetini konu alan dizinin kemik oyuncu kadrosu açıklandı. İlk etapta çekimler için Tarihi..