Diriliş Sancar Ölecek mi ? Gürbey İleri Diziden Ayrıldı mı ?

Burak 18 Oca 2018 Diriliş Ertuğrul  0

Diriliş Ertuğrul Sancar Öldü mü ?

Trt 1 Ekranlarını sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul zirvedeki yerini koruyarak yayın hayatına devam ediyor. Dizide geçtiğimiz bölümlerde olaylar iyice karışmış Bahadır Bey ve Sancar Bey’in tuzak kurmaları Ertuğrul Gazi’nin yönünü onlara dönmesine neden olmuştu. Fragmanda yayınlanan görüntülerde çadırda Bahadrı ve Sancar’ı yakalayan Gazi kılıcını çekerken görünmüştü.

Diriliş Ertuğrul Dizisi’nde Sancar Öldü mü ?

Bilindiği gibi Ertuğrul Gazi Karacahisar Kalesi fethi için mancınık ustası Bahadır Bey’i görevlendirmiş ayırıca Sancar’a Çavdar Obası’nın fethedilmesi talimatını verdi. Fakat Bahadır Bey mancınıkları hazırlasa da Ertuğrul’un düşmanı Titan ile işbirliği yapmıştı. Hazırlanan mancınıkların yerini Bahadır’dan öğrenen Titan ve adamları bütün Alp’leri öldürerek mancınıkları ateşe vermişti. Bahadır’da Çavdar Obasına giderek Aslıhan Hatun’u rehin almıştır. Mnacınıkların son halini gören Ertuğrul Gazi adeta şok olmuştur.

diriliş ertuğrul şövalye titan

Bu yaşananların ardından çok öfkelenen Ertuğrul öncelikle Bahadır ve Sancar’ın icabına bakmak üzere harekete geçer. Tüm olanların sorumlusunun Bahadır olduğunu öğrenen Ertuğrul onun öldürülmesini ister. Bahadır ve Sancar Bey’in bulunduğu çadıra gelen Ertuğrul Bey kılıcını çekerek Bahadır Bey’in kafasını uçurur. Bamsı ve diğer alpler ise Sancar’ı kılıçtan geçirecektir. Fragmanda görünmese de Sancar Bey bu bölümde ölecek.

diriliş ertuğrul gazi

Sonuç olarak Gürbey İleri’de diziden ayrılmış olacak. Dizide sevilen karakterlerden biri olan Sancar’ı canlandıran oyuncunun diziden ayrılış nedeni bilinmiyor. Sancar’ın çok fazla ön plana çıkarılmayan bir karakter olduğunu düşünürsek büyük ihtimalle oyuncu ile kısa süreli bir anlaşma yapılmış. Senaryo gereği Sancar’ın hikayesinin burada bittiğini tahmin ediyoruz. Gürbey İleri’nin yeni bir projesi olması durumunda bilgisini sizlele paylaşacağız. Yorumları beğenmeyi unutmayınız.

 

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.