Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Diriliş Ertuğrul Dizisinin devamı olan Diriliş Osman dizisi Atv ekranlarında 1. yeni sezonu ile 2019-2020 sezonunda Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ üstleniyor. 
Senaryosunu Mehmet Bozdağ kaleme alıyor
Yönetmenliğini 

Dizide gelişmeler oldukça sayfamız güncellenecektir

DİRİLİŞ OSMAN DİZİSİNDE YER ALACAK KARAKTERLER

Osman Gazi, Rabia Bala Hatun (Osman Gazi’nin eşi Rabia Bala Hatun’u canlandıracak kişi en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Ancak henüz netlik kazanmadı), Gündüz, Savcı, Osman Gazi’nin çocukları; Orhan, Alâeddin Paşa, Melik Arslan Bey, Fatma Hatun, Çobanbey, Hamid Bey, Ertuğrul Bey, Pazarlı Bey

DİRİLİŞ OSMAN DİZİSİNİN KONUSU

Babası Ertuğrul Bey’den fetihlerle güçlenmiş bir oba alan Osman’ın babasının izinde Batı’ya fetihler yapması olacak. Hak yolunda mücadele eden Osman, Türk Beylikleri’ni de bir arada tutmak için elinden geleni yapacak. Osmanlı İmparatorluğu’na gidecek yolda Osman Bey ‘in büyük hayalleri tek tek gerçek olacak.

Diriliş Osman Dizi Oyuncuları

Burak Özçivit (Osman Gazi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 137. Bölüm Analizi 28 Mart Özeti

Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste) (4 Yorum)

  1. Merhaba IR abi. Te$ekkûr ederim,çok $úkûr iyiyiz.Biz Yemin analizindeyiz abi,buyurun gelin. Sizi yeniden aramizda görmek çok gûzel olur.

  2. Ir abi ho$ geldiniz. Nasilsiniz? Sizi yeniden görmek çok gûzel. Siz qaliba Hazalin fanatisiniz.Hazal “Halka”da çekildi.Çok da iyi bence.

    • Hos bulduk , evet faniyim , halkada oldugini biliyorum ama bu diziye secilmisiydi , baska sitede ocakdan katilacagini yazmislar ,ozcevitten sonra bu diziye secilen tek oyunci simdilik hazal ,o yuzden sordum ,siz nasilsiniz ? Nerde takiliyorsunuz?