Diriliş Ertuğrul Osman Bey’i Kim Canlandıracak

[saritext]Güncelleme 17 Nisan: [/saritext] [pembetext]Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ resmi sayfadan yaptığı açıklama da bugün basın yayın organlarında çıkan Engin Altan Düzyatan ayrılıyor haberlerinin asılsız olduğunu söyledi; ancak dizinin 3. sezon devam edip etmeyeceği sorularını da karşılıksız bıraktı. Bu durumda Diriliş Ertuğrul  bu sezon final yapacak Engin Altan Düzyatan’da ayrılmadan dizi bitecek gibi görünüyor.[/pembetext]

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi  Diriliş Ertuğrul  3. sezonu ile ekranlara veda edecek ve yerine Diriliş Ertuğrul  dizisi Diriliş Osman Gazi olarak devam edecek. Diriliş Ertuğrul dizisinde 1258 yılında Ertuğrul Bey’in son oğlu olarak dünyaya gelen Osman Bey Ertuğrul Beyin en zeki çocuğudur. Ertuğrul Beyin 1280 yılında ölmesi ile başa geçen Osman Bey Osmanlı İmparatorluğunu kurucu padişahı olacak.

Bu durumda Osman Bey dönemine geçilmeden önce Diriliş Ertuğrul  dizisinde Ertuğrul Bey karakterine 3 sezondur başarı ile devam eden Engin Altan Düzyatan’da diziden ayrılmış olacak. Diriliş Ertuğrul  dizisinin son bölümlerinde Ertuğrul Bey karakterine başka bir oyuncu hayat verecek. Diriliş Ertuğrul  dizisinin ilerleyen bölümlerinde ise Osman Bey’in gençliğini oynaması için bir çocuk oyuncu ile anlaşılırken daha sonra ise gençliği için başka bir oyuncu ile anlaşılacak.

Son olarak 2017 2018 sezonunda Osman Bey’i canlandırması için Engin Altan Düzyatan’ı aratmayacak başka bir isim ile anlaşılacak. Osman Bey’in çocukluğunu ve gençliğini canlandıracak oyuncular ile anlaşıldı ancak 2017 2017 sezonunda Osman Bey’i canlandıracak isim şuanda belli değil. 

Diriliş Ertuğrul Dizisinde Ertuğrul Bey Nasıl Ölecek?

Ertuğrul Bey 1281 yılında hastalık sebebi ile ölecek; bu durumda her hangi bir cenkte ölmeyecek.

 

dizibilgi google play

Diriliş Ertuğrul Osman Bey’i Kim Canlandıracak (8 Yorum)

  1. Kesinlikle fetih 1453 teki ulubatlı hasan ibrahim çelikkol adam tam bir kılıç ve at ustası

  2. Engin Altan Düzyatan oynamazsa bir daha bakmam bu diziye.Süper oynuyor cok yakismis bu rol ona

  3. osman beyi ertuğrul beyden başkası oynayamaz. bu güne kadar herkes iyi kötü alıştı hızlı bir geçmiş gösterilerek aynı babana benziyosun diyerek konuya girilerek dizinin akışı renk alabilir.

  4. Engin Altan Düzyatan saçları kısaltıp sakalları kesip yeni bi imajla değişik bi görüntü ile pekala Osman Beyi canlandırabilir bence de çok guzel olur..

  5. Burak özcivit harici tutmaz hem sevilen hemde yakışan bi karakteri var muhteşem yüzyılda rol aldığı gibi