Diriliş Ertuğrul Osman Bey’i Kim Canlandıracak

Burak 17 Nis 2017 Diriliş Ertuğrul  0

[saritext]Güncelleme 17 Nisan: [/saritext] [pembetext]Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ resmi sayfadan yaptığı açıklama da bugün basın yayın organlarında çıkan Engin Altan Düzyatan ayrılıyor haberlerinin asılsız olduğunu söyledi; ancak dizinin 3. sezon devam edip etmeyeceği sorularını da karşılıksız bıraktı. Bu durumda Diriliş Ertuğrul  bu sezon final yapacak Engin Altan Düzyatan’da ayrılmadan dizi bitecek gibi görünüyor.[/pembetext]

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi  Diriliş Ertuğrul  3. sezonu ile ekranlara veda edecek ve yerine Diriliş Ertuğrul  dizisi Diriliş Osman Gazi olarak devam edecek. Diriliş Ertuğrul dizisinde 1258 yılında Ertuğrul Bey’in son oğlu olarak dünyaya gelen Osman Bey Ertuğrul Beyin en zeki çocuğudur. Ertuğrul Beyin 1280 yılında ölmesi ile başa geçen Osman Bey Osmanlı İmparatorluğunu kurucu padişahı olacak.

Bu durumda Osman Bey dönemine geçilmeden önce Diriliş Ertuğrul  dizisinde Ertuğrul Bey karakterine 3 sezondur başarı ile devam eden Engin Altan Düzyatan’da diziden ayrılmış olacak. Diriliş Ertuğrul  dizisinin son bölümlerinde Ertuğrul Bey karakterine başka bir oyuncu hayat verecek. Diriliş Ertuğrul  dizisinin ilerleyen bölümlerinde ise Osman Bey’in gençliğini oynaması için bir çocuk oyuncu ile anlaşılırken daha sonra ise gençliği için başka bir oyuncu ile anlaşılacak.

Son olarak 2017 2018 sezonunda Osman Bey’i canlandırması için Engin Altan Düzyatan’ı aratmayacak başka bir isim ile anlaşılacak. Osman Bey’in çocukluğunu ve gençliğini canlandıracak oyuncular ile anlaşıldı ancak 2017 2017 sezonunda Osman Bey’i canlandıracak isim şuanda belli değil. 

Diriliş Ertuğrul Dizisinde Ertuğrul Bey Nasıl Ölecek?

Ertuğrul Bey 1281 yılında hastalık sebebi ile ölecek; bu durumda her hangi bir cenkte ölmeyecek.

 

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

“Diriliş Ertuğrul Osman Bey’i Kim Canlandıracak” üzerine 8 yorum

 1. Mustafa dedi ki:

  Kesinlikle ibrahim çelikkol adam usta

 2. Anonim dedi ki:

  Kesinlikle fetih 1453 teki ulubatlı hasan ibrahim çelikkol adam tam bir kılıç ve at ustası

 3. Anonim dedi ki:

  Engin Altan Düzyatan oynamazsa bir daha bakmam bu diziye.Süper oynuyor cok yakismis bu rol ona

 4. Anonim dedi ki:

  osman gaziyide engin altan duzyatan oynamali yoksa dizi tutmaz

 5. Anonim dedi ki:

  osman beyi ertuğrul beyden başkası oynayamaz. bu güne kadar herkes iyi kötü alıştı hızlı bir geçmiş gösterilerek aynı babana benziyosun diyerek konuya girilerek dizinin akışı renk alabilir.

 6. Serkan Arseven dedi ki:

  Engin Altan Düzyatan saçları kısaltıp sakalları kesip yeni bi imajla değişik bi görüntü ile pekala Osman Beyi canlandırabilir bence de çok guzel olur..

 7. Tahsin karakaş dedi ki:

  Burak özcivit harici tutmaz hem sevilen hemde yakışan bi karakteri var muhteşem yüzyılda rol aldığı gibi

 8. ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg dedi ki:

  sAAAA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.