Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor ? Yeni Sezonda Osmanlı’ya Geçilecek Mi ?

Diriliş Ertuğrul dizisi ne Zaman başlıyor? Diriliş Ertuğrul Dizisi 2015-2016 sezonunda devam edecek Mi ?2015-2016 sezonunda Osmanlı Devleti konu alınacak Mı ? Diriliş Ertuğrul 2015-2016 sezonunda hangi kanalda ?

Türk dizi tarihinin en iyi dizileri arasında gösterilen Diriliş yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. 2015-2016 yılarında da TRT ekranlarında gösterimde olacak dizi 30 eylül Çarşamba günü yeni sezon ilk bölümünü yayınlamaya hazırlanıyor

dirilis-ertugrul-yeni-sezon-28-eylul

Peki Önümüzdeki Sezon Kayı Boyu Devam edecek Mi? Osmanlı Devleti Kuruluş Dönemi Konu Alınacak Mı ? Diriliş Ertuğrul hangi padişaha kadar devam edecek?

Bildiğimiz üzere geçen sezon Kayı Boyu’nun tapınakçılar ile mücadelesini konu alan Diriliş Ertuğrul dizisi heyecanlı sahneleriyle göz doldurmuştu. Diziseverlerin en çok merak ettiği konuların başında gelen soru bu tarihi proje dizisinin Osmanlı Devletini konu alıp almaması oluyor. Alınan bilgilere göre Diriliş Ertuğrul 3 yıllık bir projesi var. Bu göz önüne alındığında dizinin Osmanlı Padişahlarına geçmesi bekleniyor. Dizinin Osmanlı padişahlarından Orhan Bey dönemine kadar devam etmesi bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul 2. Sezon Tanıtım Fragmanı