Diriliş Ertuğrul Komutan Ares Gerçek Tarihte Kimdir? Ne Zaman Ölecektir?

Burak 16 Haz 2017 Diriliş Ertuğrul  0

Diriliş Ertuğrul dizisi 3. sezonda Vasilyus belası bizi çok uğraştırdı; ancak sezon finali öncesi leşi Ertuğrul’ın ellerinde kaldı; Diriliş Ertuğrul  dizisi 4. sezonda başsız kalan Karacahisar Kalesi’nin başına yeni bir tekfur gelecek. İşte Diriliş Ertuğrul 4. sezonun en önemli pisliklerinden bir tanesi de yeni gelen tekfur Komutan Ares olacak.

Komutan Ares Bizans İmparatorunun en önemli komutanlarından biridir. Oldukça cesaretli ve saldırgan bir komutan olan Ares dinine de bağlıdır. Komutan Ares zekası ile Ertuğrul Beyin başına çok iş çıkaracaktır. Ertuğrul bey yeni sezonda Moğol belasının öncü birliklerini uç beyi olarak durdurmaya çalışırken aslında güçsüz görünen Karacahisar kalesinin fitnelerine maruz kalacaktır. 

Komutan Ares Gerçek Tarihte Kimdir?

Gerçek tarihte bizim araştırmalarımıza göre komutan Ares isminde bir Karacahisar kelesi tekfuru bulunmamaktadır; bu karakter Diriliş Ertuğ

rul dizisi senaristleri tarafından hayal edilen bir komutan olduğunu düşünmekteyiz. Resmi kayıtlarda Komutan Ares isminde bir karakter bulunmasa da Karacahisar Kalesinin Tekfuru Vasilyus öldürüldükten sonra İmparatorluktan yeni bir komutan gönderilmiştir.

Komutan Ares Ne Zaman Ölecek?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezon finali sinemada yapılacaktır. Benim tahminlerime göre Diriliş Ertuğrul  dizisinin final bölümünde Komutan Ares ölecek ve yerine imparatorluktan yeni bir komutan daha gönderilecektir.

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

“Diriliş Ertuğrul Komutan Ares Gerçek Tarihte Kimdir? Ne Zaman Ölecektir?” üzerine 3 yorum

  1. Hüseyin sunar dedi ki:

    Şu imparatorun ismini ne olur söyleyin bazıları diyor yannis bazıları diyor konstantinos hangisi nolur söyleyin bekliyorum

  2. Bahattin dedi ki:

    Komutan Ares gerçek tarihte Müslüman oldumu Ertuğrul beyimiz filimde müslüman şahadeti ni getirti

  3. Bahatti dedi ki:

    Komutan Ares gerçek tarihte Müslüman oldumu Ertuğrul beyimiz filimde müslüman şahadeti ni getirti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.