Diriliş Ertuğrul Evdokya (Kimya Gökçe Aytaç) Kimdir ?

Burak 10 Eki 2018 Diriliş Ertuğrul  0

Diriliş Ertuğrul Evdokya Kimdir  ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezonu merakla beklenirken dizi yeni gelecek oyuncularda merak konusu olmaya devam ediyor. Dizinin kadrosuna dahil olacak isimlerden biri de güzel oyuncu Kimya Gökçe Aytaç oldu. Dizinin güzellik ortalamasını bir hayli yükseltecek olan genç oyuncuyu ve canlandıracağı karakteri merak edenler için yakından tanıtalım.

Diriliş Ertuğrul Dizisi Evdokya Nasıl Bir Karakter ?

Diriliş Ertuğrul Evdokya karakteri güzelliğ ile Rum diyarlarına nam salmış bir kadındır. Büyük bir ihtimalle Ertuğrul Bey’e gördüğü anda aşık olacak. Fakat gerçek tarihte bu tarz bir aşk ya da evlilik ile ilgili bir belge bulunmadığından büyük ihtimalle bu aşk tek taraflı olacak ve aralarında büyük bir aşk yaşanmayacak.

Diriliş Ertuğrul Kimya Gökçe Aytaç Kimdir ?

1989 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra mankenlik yapmaktadır. Tiyatro altyapısı bulunmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini Medcezir dizisinde gerçekleştirmiştir. Erkenci Kuş dizisindeki Polen karakteri ile tanınmıştır. 1.75 boyundaki oyuncunun güncel kilosu 55 kg dir. Dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam filmlerinde de yer almış ve bir çok ünlü markanın reklam yüzü olmuştur. Ayrıca Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı gibi filmlerle beyaz perdede boy göstermiştir.

 

Craft oyunculuk atölyesinde ğitim almıştır. Daha sonra özel eğitimlere devam etmiştir. Çok sayıda hobiye sahip olan oyuncu tekvando, binicilik,okçuluk, gitar ile ilgilenmektedir. Müzik ile yakından ilgili olan oyuncunun şan eğitimi de bulunmaktadır. 2011 yılında bir evlilik yapmış fakat 2013 yılında bu evlilik olaylı bir şekilde sona ermiştir.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.