Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

Burak 24 Ara 2018 Diriliş Ertuğrul  0


TRT1’in iddialı dizisi Diriliş Ertuğrul’a 5. sezonda yeni isimler katılmaya devam ediyor. Sezon başında İlker Aksum ve Hande Soral gibi iki önemli ismi bünyesine katmayı başaran Diriliş Ertuğrul dizisi, elde ettiği reyting başarısıyla da 5. sezonunda bile en çok izlenen yapım olmayı başarmakta.

Engin Altan Düzyatan’ın başrolünü canlandırdığı diziye yeni sezonda Hande Soral, İlker Aksum gibi isimler katılmıştı.

Şimdi de Öykü Çelik’in gelecek bölümlerde dizide olacağı konuşuluyor. Güzel oyuncu en son Savaşçı dizisinde ‘Astsubay Üstçavuş Yeter Alayunt’ karakterine hayat vermişti.

Öykü Çelik’in iddialı dizide nasıl bir rolde yer alacağı konusunda ise net bir bilgi yok. İzleyiciler en çok da diziye yeni katılacak karakteri merak etmekte. Daha önce Poyraz Karayel, Yeşil Deniz, Benim İçin Üzülme dizilerinin kadrosunda yer alan Öykü Çelik’in son Instagram paylaşımına da bu nedenle yorum yağdı. Genç oyuncu at binerken paylaştığı fotoğraf Diriliş Ertuğrul dizisi ile bağdaştırıldı.

Yapılan yorumlardan Öykü Çelik’in Diriliş Ertuğrul’un kadrosuna katılması çok olumlu karşılandı. Çelik henüz konu ile ilgili açıklama yapmış değil.

Diriliş Ertuğrul’un Yeni Oyuncusu Öykü Çelik Kimdir?

13 Temmuz 1987 İstanbul doğumlu. 1. 60 boyunda. Babası futbol antrenörlüğü yapmaktadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun  oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında başrollerini Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci’nin paylaştığı Selena dizisiyle yaşadı. Savaşçı dizisinde ‘Astsubay Üstçavuş Yeter Alayunt’ karakterini canlandırdı.2014 yılında Bursalı iş adamı Ahmet Murat Çakan ile nikah masasına oturdu ancak bu evlilik kısa sürdü.

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Gündüz Alp Öldü mü ? Gerçek Tarihte Ne Zaman Öldü ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir