Diriliş Ertuğrul Ataç (Armağan Oğuz) Kimdir ?

Burak 30 Eyl 2018 Diriliş Ertuğrul  0

Diriliş Ertuğrul Ataç (Armağan Oğuz) Kimdir ?

Ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul dizisi beşinci sezona da iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Dizi ekibi bir taraftan da dizinin oyuncu kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara tam gaz devam ediyor. Diziye son olarak Ataç karakterini canlandırmak üzere Armağan Oğuz dahil oldu. Merak edenler için Ataç karakterini ve ona hayat veren Armağn Oğuz’u yakından tanıyalım.

DirilişErtuğrul Ataç Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Yaz aylarında Diriliş Ertuğrul dizinin biteceği ve yerine Diriliş Osmanlı’nın geleceği ile ilgili haberler yer almıştı. Fakat daha sonra yapılan açıklamalarda Diriliş Ertuğrul dizisinin yayın hayatına devam edeceği haberi  geldi. Dizi yeni sezona devam ederken elbette yeni oyuncu takviyeleri de gerçekleştirecek. Elimize ulaşan haberlere göre Diriliş Ertuğrul dizinde Ataç karakterini canlandırmak üzere Armağan Oğuz ekibe dahil oldu.

Diriliş Ertuprul Ataç (Armağan Oğuz) Kimdir ?

1984 yılının Şubat ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümü’nü tamamlamıştır. 2008 yılında katıdığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuş daha sonra da Best Model of The Wolrd yarışmasında ülkemizi temsil ederek burada da ikinci olmayı başarmıştır. Daha sonra oyunculuk kariyerine başlayan yakışıklı oyuncu 2013 yılında İnadına Aşk isimli dizi ile karierine başlamıştır.

Bu dizinin ardından 2014 yılında Ah Neriman isimli dizide Selim karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında vizyona giren ve büyük ses getiren Dağ 2 isimli filmle beyaz perdede boy göstermiştir. İnternet dizisi olan Fİ dizisinde de yer almış ve burada Göksek akrakterini canlandırmıştır. Son olarak Börü dizisinde Ayı Murat karakteri ile ekranlarda boy göstermiştir.

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir