Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Reytinglerde ulaşılması güç yüzdeleri gören ve şu anda Türkiye’nin en çok izlenen dizisi konumunda olan Diriliş Ertuğrul’da oyuncu performanslarıda büyük beğeni topluyor. 

 

Diriliş Ertuğrul Alçiçek Kimdir Gerçek Adı Nedir ?

Dizide Alçiçek karakterine Beyzanur Mete hayat vermektedir. 30 Haziran 1995 doğumlu oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü tamamlamıştır.  İzmit Şehir Tİyatrolarında eğitim alarak oyunculuk hayatına başlamıştır. Daha sonra Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Beyzanur Mete 1.70 boyundadır ve güncel kilosu 50 kg dır. Kumral saç rengine ye yeşil gözlere sahiptir.

beyzanur mete pencere

Üniversitenin ardından  7 Kocalı Hürmüz , Vişne Bahçesi , Sevgili Doktor , Godotyu Beklerken gibi tiyatro oyunlarında  yer almıştır. Ardından kamera önü kariyerine başlamış ve Beni böyle Sev dizisinde Buse karakterini canlandırmıştır. Arka Sokaklar dizinde Eda rolüne hayat veren oyuncu son olarak Osmanlı Kıyam adlı yapımda Eda rolü ile yer almıştır.

Yer Aldığı Diğer Projeler :

Diriliş Ertuğrul – (4 ve 5.Sezon) Alçiçek
Balkaymak – Ayşe Doktor – Sinema
Bende Kal – Ayşegül – Sinema
Sonsuz – Şeyda – Sinema
Üç Harfliler Beddua – Melek – Sinema
İçimdeki Ses – Doktor Sema – Sinema

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Diriliş Korkut Bey Tarihte Gerçekten Zehirlenerek Mi Öldürüldü ?