Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Neden Yayınlanmıyor? Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Neden Başlamadı?

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm  25 Ekim Çarşamba günü yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olacak.

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm  yeni sezon tanıtım fragmanında Ertuğrul’un kurulan pusuda şehit olduğu görülüyor.

Ertuğrul Beyin ölümü sonrasında düşmanlar sevinirken Kayı Obası ilk şoku atlatmaya çalışıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm  fragmanı

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

 

Trt 1 ekranlarının ve Türkiye’nin en çok izlenen ve sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul için 4. sezon hazırlıkları tamamlandı. Diriliş Ertuğrul  dizisi 2017 2018 sezonuna en geç başlayan dizi olacak gibi; zira hala Diriliş Ertuğrul 92. bölüm çekimleri başlamadı.

Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezon çekimleri başladığında en az 4 hafta önden gidilecek bu nedenle de Diriliş Ertuğrul dizisi 25 ekim 2017’den önce yayına girme şansı yok gibi. Çekimlerin oldukça zor olduğu kış şartlarında yaşanacak gecikmeden kaynaklı önden gitmek zorunda.

Aslında sezona geç başlamak Diriliş Ertuğrul  dizisinde adet oldu; geçen sezonda yaşanan kazalardan kaynaklı 26 ekimde başlamıştı. Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda çok farklı bir hikaye olması ve haziran ay gelmeden Ertuğrul karakterinin ölerek dizinin final yapması bekleniyor; ancak Diriliş Ertuğrul senaristleri dizinin finalinde Ertuğul’un ölmesini gösterip göstermemekte oldukça kararsız. 

Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra serinin farklı bir isim ile Osmanlı’nın kuruluşunu anlatacağı da gelen bilgiler arasında. Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda oyuncu kadrosunda da çok önemli değişikliklere gidileceği ve kadroda yer alacak isimlerin at binme ok atma gibi eğitimlere başladığını biliyoruz. 

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm yayın tarihi kesin olarak belli olduğunda sayfamızda sizlere duyuracağız; lütfen takipte kalın

dizibilgi google play

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Neden Yayınlanmıyor? Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Neden Başlamadı? (5 Yorum)

  1. selam herkese bizde tum turkmen halki bekliyor dirilus artogrula lutfan cobuk olun gorelim artyk. Lutfan ensalla 4sezon hayal etdigimiz olur amin egi gwcen dirilise sonsuz tesekurler engin altan duzyatan basarini bekliyorus tum setdeki kendine iy baki saol