Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm  25 Ekim Çarşamba günü yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olacak.

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm yayın tarihi belli olmasa da Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm yeni sezon fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm fragmanın da Ertuğrul Beyin şehit edildiği görülüyor.

İşte o fragman

Trt 1 ekranlarının ve Türkiye’nin en çok izlenene dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisi 14 haziran çarşamba akşamı izleyicisine en heyecanlı yerinde 92. bölümü ile veda etti.  Diriliş Ertuğrul dizisi 92. bölümü ise ne yazık ki 21 haziran çarşamba akşamı izleyicisi karşısında olamayacak.

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Yayın Tarihi

Diriliş Ertuğrul dizisinin 92. bölümünün 4 ekim 2017 tarihinde başlamasını bekliyoruz. Şuanda Diriliş Ertuğrul 92. Bölümün ne zaman yayınlanacağı yani yeni sezon başlama tarihi resmi olarak duyurulmadı; Diriliş Ertuğrul dizisi için yeni sezon başlama tarihini tahmin etmek zor değil zira geçen sezon kalp krizi ve attan düşme gibi yaşanan sıkıntılar nedeniyle 26 Ekim tarihinde başlamıştı; ancak ilk yıl 30 eylülde yeni sezona merhaba demişti. Bu nedenle biz Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezon başlama tarihi olarak 4 ekim 2017 tarihini ön görüyoruz. Resmi açıklamalar geldiğinde sayfamızda bulabilirsiniz.

Çok yoğun bir çekim dönemi ardından tatile giren oyuncuları kısa bir tatilin ardından yeni bir sezon için çekimlere başlayacak. Diriliş Ertuğrul yeni sezon çekimleri ise muhtemelen temmuz ayında başlayacak. Dizi çekim yapılamayacak aylar için stok bölümler hazırlayacak.

Diriliş Ertuğrul 92. Bölümde Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul 92. bölüm özetinde ve yeni sezonunda bizleri yeni düşmanlar bekliyor. Özellikle Selçuklu Sultan’ı Sultan Aleaddin’in emri üzerine Selçuklu’ların doğu sınırlarını koruma görevi Uç Beyi Olarak Ertuğrul Bey’e düşünüyor. Anadolu Selçuklu Devletini ortadan kaldırmaya çalışan Haçlılar ile Moğollar Anadolu Selçuklu’ların doğu sınırlarına akınlar düzenlese de karşılarında Türk obalarının alpleri ile güçlenmiş bir ordu görecekler.

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda ne yazık ki yine Karacahisar Kalesi fitnenin başı olacak. Zira Moğol saldırıları sebebi ile Karacahisar Kalesinin fethi ertelenecek. Ertuğrul Bey’in yeni düşmanı ise Cengizhan’ın komutanları Moğollar olacak gibi

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (3 Yorum)