Diriliş Ertuğrul 8 Haziran Sezon Finali Fragmanı 61. Bölüm Turgut Alp’in Dönüşü

Diriliş Ertuğrul 61. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Turgut Alp Obaya Döner

Diriliş Ertuğrul 61. BölümTrt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul sezonun son bölümü ile 8 haziranda izleyicisi karşısında olacak. Türk Televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul sezon finali ile adından çokça söz ettirecek bir bölüme imza atacak.

 Diriliş Ertuğrul 61. Bölümde neler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul için en zor zaman gelmiş çatmıştır. Haymana Ertuğrul’u değil abisi Gündoğdu’ya obanın beyliğini bırakmıştır. Haymana Ertuğrul’un Sungur Tekin’i öldürdüğünü ve kardeş katili olduğunu düşünmektedir.

Ertuğrul ise her ne olursa olsun aldığı kararın ve verdiği sözün peşinde duracaktır ve obası gelmese de kendisini sevenler ile Bizans sınırına gitmek istemektedir.

Gündoğdu her ne kadar kardeşi Ertuğrul’a gitme desede Ertuğrul ona peşinden gelenler ile bir devlet kuracağını ve bu devletin cihana hükmedeceğini söylemiştir.

Ertuğrul yola çıkarken Noyan’ın öldüğünü duyan Turgut Alp’te obaya döner ve tekrar Ertuğrul’un Alpleri arasına katılır.

 Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı 15 haziran

Diriliş Ertuğrul 62. bölüm ile sezon finali yaptığı için  Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı yeni sezonda yayınlanacaktır. Bu durumda  Diriliş Ertuğrul 15 haziran fragmanı da yayınlanmayacaktır

8 haziran diriliş

  Diriliş Ertuğrul 61. Bölüm Fragmanı